McDonald's

Piotrków Trybunalski

Opinie o McDonald's

ert

a Mc Donalds to chyba caly czas trwa jakas rekrutacja :D ale duzym plsuem u nich jest to ze swoim pacownikom wlasnie oferuja elastyczne grafiki i umowy o prace

zawiedziona

jako osoba zawiedziona mam na myśli McDonalds w Piotrkowie Tryb. przy trasie DK1.

zawiedziona

witam ten McDonalds to pomyłka. Byłem tam dwa razy i już nigdy tam nie wrócę. W zestawach na wynos zimne posiłki i nieświeże. Kolega, który też nie jest zadowolony, był świadkiem zastraszania klienta przez menagera.

skromniutka :)

uwazam,ze McDonald's w Piotrkowie jest godny podziwu. Kadra jest wyjątkowa, w szczególności menager i kierownictwo !!!! Pozdrawiam

Zostaw opinię o McDonald's - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's