Apsys group management

Wrocław

Opinie o Apsys group management

marek
użytkownik zarejestrowany

A kto zatrudnia takie niekompetentne osoby na takie decycyjne stanowiska pracy? To dziwne, ponieważ trzeb aposiadac doswaidczneie jako Dyrektor.

art

Pracowałem kilka lat w firmie i nie uważam firmy Apsys z dobrego pracodawcę. Ograniczone procedury i nie douczeni Dyrektorzy CH powodują liczne konflikty wśród personelu i niepotrzebną nagonkę .

M11
@art 19.11.2014, 20:17

Niestety muszę się zgodzić z Tobą w 100%. Dyrektorzy brani chyba z łapanki, w dużej części mający zerowe pojęcie o problemach budynków i najemców. Procedury wewnętrzne to już historia... Załatwienie najprostszej sprawy, wymaga kilkunastu telefonów i maili do "centrali" i zebrania szeregu akceptacji od wszystkich możliwych ludzi... Atmosfera "taka se" :-/ Ja akurat trafiłem na "zamknięty układ" i po pewnym czasie sobie odpuściłem: nie poniżę się do lizania 4liter niedouczonej p. dyrektor...

użytkownik zarejestrowany

Praca w Apsys group management była przyjemna . Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średnia.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniałymi towarzyszami w zmaganiu sie w codziennych obowiązkach Najbardziej podobało mi się w Apsys group management : Atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Apsys group management :nie ma takiej rzeczy

Zostaw opinię o Apsys group management - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apsys group management