ONJOBS PERSONALAGENTUR GMBH

Wrocław

Opinie o ONJOBS PERSONALAGENTUR GMBH

bour

Praca TYLKO z językiem niemieckim. Dostałem obietnicę, że mój pracodawca mówi po angielsku, jednak nic z tych rzeczy. Niepotrzebnie zrobiłem 2000 km samochodem. Tak, jak napisał Tomek - nie ma pracy to umowa zostaje rozwiązana i wracasz do domu. Ja już na pewno nie pojadę. Na plus kasa (w zawodach technicznych) oraz piękne okolice (Bawaria - Austria). Na minus zorganizowanie, informowanie, umowy po niemiecku.

aja

Witam czy ktoś zna ta firmę, wdzięczny będę za opinię

Tomek
@aja 03.04.2011 15:41
Witam czy ktoś zna ta firmę, wdzięczny będę za opinię

Ja znam. Prawdziwe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak kazda firma oszukuja pracowników. Nie ma roboty? Wypowiadają umowę i do domu na miesiąc. Potem dłonią ze znowu jest robota.. I tak w kolko

Zostaw opinię o ONJOBS PERSONALAGENTUR GMBH - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONJOBS PERSONALAGENTUR GMBH