Opinie o Onjobs Personalagentur GMBH w Wrocław

Onjobs Personalagentur GMBH
3 16 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Onjobs Personalagentur GMBH?

Paweł Nowy wpis

Półtora roku razem i wszystko pasuje.. wypłaty, obsługa pracownika. Zawsze dostępni i pomocni. Polecam

anonymous Nowy wpis

Wspolpracuje z firma od roku.Jakosc swiadczonych uslug jest na najwyzszym poziomie.Sa otwarci i pomocni w kazdej sytuacji.Wypłaty przychodza na czas.Polecam te firme z pelnym przekonaniem.Jaro S

Marcino. Ratibor Nowy wpis

Onjobs Freilassing - Bayern , firma z zaangażowaniem dba o swoich pracowników. Można powiedzieć pożądna niemiecka jakość. O ile pracownik daje rade, można liczyć na przyjazną atmosfere :) polecam dobrym handwerkerom

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Jacek J.

Pracuje w Tej firmie od ubiegłego roku. Do dzisiaj nie miałem jakichkolwiek problemów, nie było nieporozumień, rozliczenie za każdy miesiąc zawsze w terminie. To prawda, że obowiązuje język niemiecki ale to chyba całkiem zrozumiałe. Co do osób które tu pracują ( mówię o biurze w miejscowości Feilassing ) to mogę tylko powtórzyć słowa "Ryszarda" Szefowa i personel biura Onjobs zawsze do dyspozycji ,bardzo mili,dbający również o interes pracownika. W razie problemów personel Onjobs zawsze otwarty na rzetelne dyskusje, porady i szukają dobrego rozwiązania dla obu stron.

Jarosław

Witam.Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Wypłata zawsze na czas.Pracownicy agencji sa otwarci i zawsze do dyspozycji.Dużym ułatwieniem jest znajomość języka niemieckiego.Firma godna polecenia.

Tak2Nie

Ryszard

Pracowałem w tej firmie Onjobs od 2011 do 2018 r i bez problemowo.Firma godna polecenia,ponieważ jest firmą rzetelną,wywiązującą się z zawartej umowy w 100 %.Zarobki wpływały bez żadnych opóźnień i terminowo. Szefowa i personel biura Onjobs zawsze do dyspozycji ,bardzo mili,dbający również o interes pracownika. Szczerze polecam firmę osobom,którzy są komunikatywni w języku niemieckim a osiągną w tej firmie godne warunki pracy i płacy. W razie problemów personel Onjobs zawsze otwarty na rzetelne dyskusje, porady i szukają dobrego rozwiązania dla obu stron.

Tak2Nie

aja

Witam czy ktoś zna ta firmę, wdzięczny będę za opinię

Tak9Nie

Tomek
@aja

Ja znam. Prawdziwe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak kazda firma oszukuja pracowników. Nie ma roboty? Wypowiadają umowę i do domu na miesiąc. Potem dłonią ze znowu jest robota.. I tak w kolko

przcujący
@Tomek

Firma bardzo wiarygodna pracuję tam już 10 lat ,trzeba po prostu z nimi się dogadać i nie ma żadnych wtedy przerw,ale język to podstawa ,żeby móc z nimi negocjować.Polecam jednak

Tak1Nie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w ONJOBS PERSONALAGENTUR GMBH?

bour

Praca TYLKO z językiem niemieckim. Dostałem obietnicę, że mój pracodawca mówi po angielsku, jednak nic z tych rzeczy. Niepotrzebnie zrobiłem 2000 km samochodem. Tak, jak napisał Tomek - nie ma pracy to umowa zostaje rozwiązana i wracasz do domu. Ja już na pewno nie pojadę. Na plus kasa (w zawodach technicznych) oraz piękne okolice (Bawaria - Austria). Na minus zorganizowanie, informowanie, umowy po niemiecku.

TakNie

Zostaw opinię o Onjobs Personalagentur GMBH - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie