Dajar
counter
2 4 5 5 1
Grażyna Nowy wpis

Od wielu lat nikt nie pisał nic o Dajar. Ciekawa jestem, jak się tam pracuje. Mają jakieś oferty pracy?

oszukana Nowy wpis

t - 2012-03-17 20:00:50 wystarczyło [usunięte przez moderatora] poprosić o przesłanie oferty ze zdjęciem. to normalne, że taka duża hutrownia sprzedaje w określonych ilościach a nie po sztuce. chcąc kupić jeden egzemplarz idz do detyalu a nie do hurtowni. jest też coś takiego jak internet [usunięte przez moderatora] . tam sobie zobacz i podejmij decyzję. ponadto masz żonę za oceanem ? nie możesz z nią podjechać obejrzeć i podjąc decyzji ? Czyżby ktoś zadufany w sobie z firmy. Produkty z logo Euro 2012 to totalna porażka .Bidony śmierdzą po wyparzeniu i tygodniowym wietrzeniu . Jak można coś takiego sprzedawać. Jestem ciekawa czy mają certyfikat na sprzedaż takiego "czegoś" sprowadzonego z Chin . Informacje" Wzięte z naklejki"

t Nowy wpis

Andrzej.J Nowy wpis

byłem klientem dajaru i powiem,ze to najgorsza firma jaka spotkalem!Nie mozna kupic kilku sztuk tylko od razu cale partie!!chcialem kupic jedna sztuke zbey pokazac zonie (kieliszek do sherry) potrzeboalem kupic tego 300 sztuk i [usunięte przez moderatora] nie sprzedali mi tego jednego tylko musialem [usunięte przez moderatora] kupic 40 sztuk w kartonie!BEZNADZIEJNA [usunięte przez moderatora] Unikac przedstawicieli hanbdlowych poniewz za kazdym razem u kogos innego cena jest kompletnie inna.Roznica to nawet 300%!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Keneso

Pracowałem w Dajarze 6 lat pierwsze trzy lata wspominam bardzo dobrze pensja przyzwoita waronki pracy również podejscie do pracownika naprawde poważne czułem sie potrzeny w firmie.Potem kolejne dwa lata to walka o przetrwanie i ciezki bój o pieniadze które były juz nie te same bo obroty spadały na łeb i szyje a ostatni rok to juz naprawde porażka i kpiny powinienem sam odejśc niestety przyzwyczaiłem sie do pracy i dopiero nowe warunki pracy jakie mi przedstawili od nowgo roku spowodowały ze zmuszony byłem odejśc. Czuje że robiłem kawał dobrej roboty w tej firmie a na koniec mnie wypluto i nawet nikt nie podał reki.Faktycznie czesto poznac kogos po tym jak konczy a Dajar a własciwie [usunięte przez moderatora] nie potrafili tego zrobic szkoda bo spedzilem w tej firmie najlepsze lata.Polecam ta firme dla ludzi o silnych nerwach najlepiej krasc ile wlezie bo nie wiadomo ile zapłaca i czy w ogole zapłaca szkoda ze nigdy do reki mi sie nic nie przykleilo cholera czasem człowiek chce byc uczciwy acha no i ostatnia pensja moja to 700zł a bylem w gornym szczeblu kadry i mialem dostep do towaru i gratisów.Poznalem kilku kierownikow hurtowni o [usunięte przez moderatora] maja ludzie charakterek do interesow.Gdyby nie feralny ostatni rok wystawilbym dobry a tak moja ocena to mierny

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar - Krosno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.