p

P

Opinie o p

Joasia

Zastanawiam się, czy ten serwis jeszcze w ogóle istnieje. Zacznijmy od tego, że nazwa tej firmy jest dość dziwna i wiele osób może komentować różne firmy, które mają "p" jako jeden z członów w swojej nazwie. Może ktoś mi przybliżyć, co to dokładnie za forum, bo chyba sama źle trafiłam. Gapa ze mnie :)

alex

dałabym 6 ale jakby było czysto :/ tak czy siak serwis komputerowy jest na całkiem wysokim poziomie - moja usterka została usunięta szybko, sprawnie, tanio, obsługa bardzo miła :) Co do Pana Jacka - no jest jaki jest :D POLECAM.

t

Co tak narzekacie ,dzisiaj byłem na spotkaniu rekrutacyjnym i tam słyszałem wizje jak jest pięknie i jak będzie wspaniale ,kasy jest nieograniczona ilość tylko wystarczy się postarać, najwyraźniej regionalnym dopisują humory -czy to tylko dobra mina do złej gry.

Zostaw opinię o p - P

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p