G1Group

Bydgoszcz

Opinie o G1Group

marek

Ostrzegam wszelkich nowych pracowników zatrudnianych na umowę-zlecenie.Niestety nie zawsze dostaniecie całość wynagrodzenia,oszukają was nawet na tych marnych groszach.

Moja opinia o pracownikach ochrony G1Group dotyczy sklepu SimplyMarket w Krakowie na ul Mackiewicza 17. Moje obserwacje i wnioski: 1)zmienić kierownika zmiany ponieważ jest ordynarny i używa brzydkich słów i próbuje wprowadzić reżim w sklepie, przez co odstrasza klientów, 2)pracownicy ochrony przekraczają swoje kompetencje tzn:kontrolują kobietom torebki przy wyjściu ze sklepu, co jest niezgodne z prawem; (torebka lub lub teczka nie jest torba czy plecakiem na zakupy), 3)od pracowników ochrony czuć alkocholem i swoim wyglądem odstraszają klientów. Takich uwag jest wiecej, ale to i tak nic nie zmieni. Proszę tylko o troche wiecej kultury pracowników ochrony i więcej zainteresowania złodziejami a nie klientami. Dziękuję i życzę sukcesów.

Zostaw opinię o G1Group - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G1Group