Monstal

Police

Opinie o Monstal

Marta

@Mare czyli dobrze się pracuje aktualnie w Monstal? Skąd masz takie informacje skoro nie jesteś pracownikiem? Chciałby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy? Może to zainteresowanie sporo grono osób.

Mare

Mam nadzieję że jeśli chodzi o nowych pracowników to się jakoś sensowniej to wszystko układa niż sądziłem, jesli nie to nie wiem naprawdę jak jest w tym momencie, bo tam nie pracuje, ale jestem dobrej mysli że może jakoś to się ustawi, sam nie wiem jak

xxx

Mont-stal przede wszystkim a nie monstal. Firma nie istnieje. Znajdowali się kiedyś na Fabrycznej w Policach. Teraz siedzi tam syndyk i po trochu rozsprzedaje wszystko. Ostatnio cały majątek był wystawiony za (usunięte przez administratora) ale chyba nie poszedł. Ktoś tam podnajmuje od syndyka część hali i coś tam dłubie ale to nie jest nic poważnego. Pracowałem kiedyś w mont-stalu za czasów kontraktów w Rosji i Niemczech i sobie chwaliłem. W tej firmie zależało wszystko do którego kierownika się robiło. Ja robiłem u (usunięte przez administratora)i było oki. Pozdrawiam starych pracowników.

Firma jest ok

Zostaw opinię o Monstal - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monstal