Kotlin Dystrybucja

Krosno

Opinie o Kotlin Dystrybucja

Jestem w handlu 15 lat i nie znam drugiej takiej SUPER Firmy jak� jest Kotlin. Oczywi�cie mam na my�li tylko branż� FMCG bo tylko w takiej pracowa�em. Ludzie , którzy tu pracuj� s� po prostu ludźmi którzy wiedz� na czym polega handel a przy okazji s� przyjació�mi !!!. Firma ta jest zaprzeczeniem wi�kszo�ci firm na rynku spożywczym , w których "walka szczórów " jest codzienno�ci�. I wcale to nie oznacza ,że jest "luzik". NIE. Po prostu sprzedaż jest dla nas najważniejsza a nie jakie� idiotyczne, odrealnione standardy wymy�lone przez teoretyków siedz�cych w swoich skórzanych fotelach.Ca�y pic polega na tym , że w�a�nie niestandardowe dzia�ania odnosz� sukces. Takie s� polskie realia. Ale to wszystko nie ma już znaczenia bo z dniem 01.01.2011 Firma Kotlin Dystrybucja przestaje istnie�. Życz� powodzenia szczurom (przepraszam) z Agros Nova w walce z Pudliszkami , któr� i tak przegraj�. Wspomnicie moje s�owa.

Zostaw opinię o Kotlin Dystrybucja - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotlin Dystrybucja