Mago Chociszewo

Chociszewo

Opinie o Mago Chociszewo

Paulina

Jesteś zatrudniony w Mago Chociszewo? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w firmie? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Za co przede wszystkim cenicie sobie pracę w tym miejscu?

masc

kulka; to na odwrot firmę stempol przejoł Mago wiec powiekszył swoja powierzchnie ale tym samym zyskal nowy zaklad, wiec podejrzewam, ze beda poszukiwlai kilku rak do pracy

kotlet

Wyrobienie ponad 110/120% normy, wymaga doświadczenia. Jest kilku tapicerów, którzy wyrabiają i zarabiają sporo, ale trzeba się przy tym napracować, są też tacy, co mają 80% normy po ponad roku pracy i narzekają na zarobki i prace, wszystko zależy od Ciebie.

kotlet

Ja mogę napisać, że praca nie jest zła. Zarobki od najniższej krajowej po 3 tysiące, zależy, jak pracujesz (normy). Kierownik nie głaszcze po głowie, a jak trzeba to zjebie ostro. Plusem jest dość luźna atmosfera.

aro

Zarobki marne mobing kierownik masakra sadysta

tygtys

no mi też tak jak koledze trochę wyżej, zależy na tym żeby ogarnąć tutaj ile można w mago zarobić w miesiąc? albo chociaz czy zwykły singiel za taką kasę jest w stanie się utrzymać? Czy praca na hali jest ciężka czy taka jeszcze znośna i do wytrzymania? wszelkie info będzie dla mnie przydatne, podzielcie się.

rom

Mago działa na rynku od 1990 roku, także chyba nie jest tam tak najgorzej, skoro utrzymują się 24 lata.

abcd

ci co piszą że spoko to ludzie którzy robią na lepszych stanowiskach na których znaleźli się nie wiadomo dlaczego :/ dostają premie i mają wysokie stawki a ogólnie nic nie robią zwykły pracownik za dużo nie zarobi a nadgodziny pewnie ale nie za pieniądze tylko wymiana na dzień wolny jak płacili za nadgodziny jeszcze jakieś wypłaty były w tej chwili to szkoda gadać :/

kropka

masz racje kolego

o prosze znalazł sie jakiś mądry pracujemy bo musimy tylko dlatego ale każdy jak idzie do pracy zamiast z uśmiechem i chęcią to mysli tylko o tym kiedy minie te 8 godzin bo atmosfera jest tragiczna zwykłego pracownika traktuje sie gorzej jak śmiecia :/

To co tam sie dzieje to jest smiechu warte!!! połowe ludzi którzy pracuja w biurze to wogule nie powinni sie tam znalesc bo nie maja pojecia nawet co tam robią!!

kropka

A największa porażka to stolarnia !!! ten kto wymyślił pracę grupową to ładnie go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo chyba nigdy nie robił w grupie.

wielki 30

Aktualnie pracuje w swedwoodzie i nie jest tak żle a na pewno zarobki są dużo lepsze niż w mago więc jeżeli nie wiesz to nie pisz człowieku to czego nie wiesz do końca.

wielki 30

kiedyś pracowałem w mago i cieszę się że już nie pracuje ale znam kilka osób które pracują tam i z roku na rok jest coraz gorzej generalnie ''padaka''

zzzzzzz

Czytam opinie tych niezadowolonych i mam dla nich propozycję ,by zmienili pracę np. na Swedwood lub inny zakład tam nie ma postoju,urlop pracownik ma pozostawiony do 31.12.,nie wymagają by w w pracy pracować można poleżeć, a oni zapłacą duże pieniądze.Kierownik nie drze mordy, kierownicy działów głaskają,Czemu się męczycie.

zadowolona

Mam propozycję dla niezadowolonych ,pracujących w Mago. Praca w innych firmach czeka. Czemu się męczycie w obozie pracy.

wielki30

firma chyba leci na pysk co chwile jakieś postoje a jak jest troche pracy to zaraz po 10 godzin a brygadzistki na szwalni to porażka pani [usuniete przez moderatora] np ludzi trzeba troche wspierać i zachęcać do pracy a nie wiecznie straszyć bo to na pewno nie pomaga

Już nie "Mago" a "SCS" ale nie znalazłem forum na temat "SCS". To co się dzieje w tej firmie od pewnego czasu to są normalne jaja oszukuje się ludzi na każdym kroku przykład pokrywania postojowego starym urlopem gdy ktoś ma ( bo oczywiście ci co nie mają bo woleli ściemniać niż pracować mają płacone postojowe) kierownictwo firmy najdelikatniej mówiąc jest nie na właściwym miejscu nie mają pojęcia o rządzeniu takim zakładem i pracą z ludźmi jedyne co potrafią to drzeć się i straszyć zwolnieniami :/ wiadomo nikt się nie odezwie bo niema innej pracy dobrze by było gdyby jakaś inspekcja pracy zainteresowała się tym co się dzieje. W tym zakładzie nie będzie dobrze dopóki nie zmieni się kierownictwo a najlepiej całe te biuro bo chyba niema tam ludzi którzy są na właściwym miejscu

Firma jak firma byle jak najwiecej robic najtanszym kosztem, typowy pracownik produkcji zarobi najnizsza krajowa, robota nudna i monotonna ale za to duzo sie w firmie dzieje to jakis romans z podwladną to ktos kogos pobił i zaraz czas w pracy weselej płynie pozdrawiam pracowników.

robol

ogolnie to z roku na rok jest coraz gorzej. niektorym stanowisko za bardzo uderzylo do glowy . ciagle pretensje, ale jak sie prosi o wytlumaczenie czegos to nie ma na co liczyc, pomacha rekoma, odwroci sie i tyle sie dowiesz. wymaga sie szacunku do przelozonego, ale dla pracownika juz sie go nie ma. bo to zwykly robol, ktory [usuniete przez moderatora] na premie przelozonych. co to za kierownik, ktory mowi do pracownikow : "mozecie sie wszyscy zwolnic, juz dzis zlozyc wypowiedzenia..." ??? Hmmm chcial bym zobaczyc jego mine jakby tak naprawde, ludzie w koncu znalezli w sobie odwage i powiedzieli STOP- nie pozwolimy sobie na takie traktowanie. ale niestety, kazdy sie boi o prace, bo jest ciezko, kazdy grosz sie liczy, a pojedyncze jednostki nic nie zdzialaja... ale przyjdzie kryska na matyska ! dziekuje :)

Praca jak praca raz lepiej raz gorzej , ale najgorzej jest jak człowiek widzi tych nierobów którzy przez pół dnia nic nie robią tylko kawki pogaduchy spacerki w te i we wte zdjęcia itp, ale ludziom każde 10 minut potrafią rozliczyć ..

anonimmmmmm

Ja pracuje w tej firmie rok. Ogolnie jest ok. Ludzie spoko. Co do kierwonika,... hmmm osobiscie problemu z nim nie mialem, ale jest czlowiekiem niezbyt sympatycznym. wiecznie jest malo malo malooooo. mozesz wypruc zyly a i tak bedzie zle. i nie powie jak do czlowieka tylko wydrze sie... instruktoszy ok, oprocz pani [usuniete przez moderatora], ktora wiecej chodzi, gada, kreci tylkiem niz robi cokolwiek... ale pozostali w porzadku. poki nic innego mi sie nie trafi bede tam pracowac, zle wspominac nie bede ale polecac innym tez nie mam zamiaru.

oki

Kierownik Czlowiek ambitny i na wlasciwym miejscu. Bardzo polecam prace w firmie mago pracuje tam już 6 lat i wszystko jest ok nie podoba sie nie pisz nic

Też tam pracowałem atmosfera do pracy kiepska, ludzie spoko ale wymagania straszne a płaca fatalna... nie polecam

zwyczajny

firma jak firma nie ma czym tu sie podniecać, wszedzie jest raz lepiej raz gorzej, kierownika sie czepiacie a tam ponad 300 osób pracuje

~qwertty

Ludzie jeśli wam tak kierownik dokucza to po jaką cholere pracujecie w mago? Ja jestem tam już ładne kilka lat (obecnie tapicer) i mam nadzieje ze jeszcze troche tu popracuje. Kierownik zna te firme i biznes od podszewki. Czlowiek ambitny i na wlasciwym miejscu. A prawda jest taka ze tylko żałosne płaczki zawsze mają jakies ALE. Nie podoba sie? Droga wolna szanowni współpracownicy :)

xxx

jesli uważasz, że kierownik jest dla nas za dobry to zapraszam do mago, jako pracownika fizycznego- najlepeij na tapicerkę albo szwalnię

anonimka

Tak.. zarobki beznadziejne, kierownik z przerostem ambicji i zero kultury osobistej- przekleństwa i wyzwiska są na porządku dziennym, a poza tym chyba nie znają w mago kodeksu pracy, bo jest wiele zarządzeń niezgodnych z KP oczywiście na niekorzyść pracownika.A kolega, który takie peany sle na temat mago to chyba przy korytku siedzi- ludzie, owszem są w większości w porządku, instruktorzy i kierownik zmiany [usuniete przez moderatora] jest bardzo ok- zawsze pomogą, wysłuchają... ale reszta pozostawia bardzo wiele do życzenia.

wielki 30

Kierownik z mago jest nie odpowiedni na tym stanowisku jeżeli stracił by tą posade to napewno nie był by już nigdzie kierownikiem w żadnym zakładzie nie nadaje się i tyle pracowałem w mago i wiem jaki on jest.

ashampoo

fajna kasa i ludzie, wszystko idzie załatwić - nie ma problemu z urlopem czy płacą na czas! pracowałem wcześniej w Szwedzie, tragedia. tutaj człowiek nie czuje się jak wół roboczy. sympatyczne kierownictwo i załoga :)

mega

ten kierownik z mago to jest dla was za dobry.

ten kierownik z mago to jest dla was za dobry.

zadowolony

stingray - 2011-02-07 14:36:50 zgadzam się w pełni...familiada, beznadziejne zarobki i wymagania absolutnie do nich nieadekwatne....do tego wszystkiego dochodzi niedoświadczony kierownik produkcji z manią wielkości+kilka kompleksów. człowieku co Ty wypisujesz? jeśli uważasz, że wymagania są za wysokie to dlaczego tam się marnujesz? po prostu zastąp kierownika :) a tak poważnie - pracuje w tej firmie fizycznie ponad 5 lat, szczerze polecam każdemu tak "familijnej" atmosfery w firmie! PS. wiadomo, że płaca zawsze mogłaby być większa ;)

stingray

zla atmosfera i organizacja pracy ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Mago Chociszewo - Chociszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mago Chociszewo