ulma oddzia�� Jaworzno.

Jaworzno

Opinie o ulma oddzia�� Jaworzno.

W ramach oszcz?????dno?????ci zwalniaj????? pracownik??Â?w zatrudnionych na umow????? o prac?????,(z d?????ugo letnim sta??Â?em)a przyjmuj????? ludzi na umow????? zlecenie bez ??Â?adnej praktyki,i znajomo?????ci asortymentu.Po remanencie braki s????? uzupe?????niane tym co zwin?????li przyjmuj?????c towar z bud??Â?w(towar nie policzony z faktycznym stanem na samochodzie,za zgod????? kierownika magazynu i jego namow?????;bo jak nie zrobisz tego to cie zwolni????????????).Du??Â?o by mo??Â?na jeszcze pisa?????,ale tyle wystarczy.Szkoda tylko,??Â?e Pan prezes nic nie wie na ten temat.??Â?adne wiadomo?????ci nie dochodz????? do Niego. Jak przyjedzie ca?????e kierownictwo oddzia?????u Jaworzno nie dopuszcza Go do ludzi,kt??Â?rzy tam pracuj?????.

Zostaw opinię o ulma oddziaÃ�� Jaworzno. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ulma oddziaÃ�� Jaworzno.