PHU Smole�

Przejazdowo

Opinie o PHU Smole�

Pracowalem tam 2 lata... nie polecam... firma rodzinna, wyplaty na czas, ale atmosfera nie do zniesienia. Pracodawca jest malzenstwo (on bardzo w porzadku, ona - chisteryczka) oraz ich dzieci (rozpuszczone, myslace ze sa najwazniejsi... bo rodzice podawali im stanowiska dyrektorskie). Smoleniowa choleryczka, czepia sie wszytskiego... nawet jak ktos zle cos zrobi (z rodzinki, albo i ona) i tak wina bedzie Twoja... jeden wielki [usunięte przez moderatora] i nic wiecej. Wykorzystuja ludzi... w wakacje jak jest sezon kaza Ci pracowac 7 dni w tygodniu przez 14 godzin dziennie i tak przez 2-3 miesiace... masakra... Nie polecam...

Zostaw opinię o PHU SmoleÅ� - Przejazdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU SmoleÅ�