Eviro

Gdańsk

Opinie o Eviro

bezrobotny

Startowałem na stanowisko Dyrektora biura. Zaproszono mnie na I turę rozmów, gdzie był przedstawiany profil firmy. Na drugim etapie rozmów dowiedziałem się, że jak chce zostać Dyrektorem to najpierw muszę zostać Doradcą (akwizytorem), później Kierownikiem... a na samym końcu Dyrektorem... Proponują umowę zlecenie, brak podstawy, wynagrodzenie tylko prowizyjne... plan sprzedaży nie do osiągnięcia... Wszystko wydaje się profesjonalne... rozmowy, szkolenie (za które trzeba zapłacić 127zł), itd... ale to nic innego jak akwizycja usług finansowych. Ogólnie odradzam... łazidomki...

Zostaw opinię o Eviro - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eviro