Perfekt-SAN

Białystok

Opinie o Perfekt-SAN

aada
użytkownik zarejestrowany

no cos slabo kazdy pisanie. moze to znacz ze nie jest tam tak zle dlatego sie nit nie wypowiada. chcoiaz zastanawia mnie fakt ze proobowalam wejsc na strone Perfekt-SANu i jest ona niedostepna. mozecie mi powieziec w takim razie gdziemam znalezc ofert pracy, bo ostetecznie zadzwonie do nich do biura.. z gory dzieki

wojciech
użytkownik zarejestrowany

mam takie pytanie @kaja, bo mówisz, że załamuje Cię poziom komunikacji na forum, a ja już się dowiedziałem, ze nie warto za bardzo iśc do tej firmy, bo zdaje się szef a jakieś problemy z prawem, więc jeśli przeczytam cos takiego to raczej nie będę dalej wnikał o to jaki jest system zmainowy czy mają mikrofalówkę itd tylko zrezygnuje.

kaja
użytkownik zarejestrowany

no oczywiście, że każdy może pisać co chce, tylko warto jeszcze, żeby to miało jakiś większy sens i pomagało innym, a tak jak teraz piszecie to czasem naprawde mnie to załamuje jaki mamy poziom komunikacji na tym forum. Czekam jeszcze na dodatkowe informacje o pracy u Was, jak wszytsko wyglada od kuchni.

zielona zofia
użytkownik zarejestrowany

mamy demokrację, każdy może pisać, co mnie jako osobie poszukującej teraz pracy najchętniej w Perfekt-SAN utrudnia i ułatwia jednoczesnie sprawę. z jednej strony pomocne info, z drugiej hejty... dlatego mam genialny pomysł. możecie napisać jakie są pluzy i pozytywne strony pracy w Perfekt-SAN i dlaczego są lepszym pracodawcą niż inni?

dokładnie

ja też mam ogromną nadzieję,że sprawiedliwość go dosięgnie... . i zgadzam się z powyższym komentarzem.więc proszę zatem uważać na tego Pana.

brak słów

ludzie, ogarnijcie się! nie wiecie czy ktoś tu pisze prawdę czy kłamie. i NIC nie udowodnicie. bo jak? to internet... ludzie są tu anonimowi, i każdy może pisać, co mu wpadnie do głowy nieponosząc tego konsekwencji. zatem bez sensu jest brac coś na poważnie. i bez sensu są takie komentarze na temat pracodawców czy firm. gdyby pod każdą własną opinią podpisała się osoba swoim imieniem, nazwiskiem, prawdziwymi danymi, byłoby o wiele mniej takich bzdur na internecie. takie moje zdanie.

p

tzn? jakich wątpliwości?

właśnie chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o firmie i właścicielu ponieważ czytając komentarze nabrałam pewnych wątpliwości co do pana którego niedawno poznałam

ja sobie teraz zajrzałem. o jaką firmę chodzi?

zagubiona

zagląda ktoś tu?

...

Sam siebie bronisz po różnymi pseudonimami. Brawo! Jesteś genialny, ale głupi bo myślisz, że ludzie nie mają oczu i tego nie widzą. Co chcesz osiągnąć? Narastające długi? Jesteś w tym mistrzem!

Krystian

jakie to Polskie:) facet probuje cos osiagnac. a wy? skoro jest mam winien kase do sadu powinniscie udac a nie na zmule pisac glupoty w sieci. zalosne

BEAR

zajmijcie sie wlasnym zyciem nieudacznicy.

wolf

Dług ma drugie imie ( usunięte przez administratora )

warszawiak

Jak rozmawiałem z tym gościem wydawał się całkiem kumaty i uczciwy. Skąd wy ludzie znacie takie fakty z jego życia? O(usunięte przez administratora) Nie wyglądał mi na spłukanego. Nieźle gościu Wam zalazł na skóre.

zdziwiony

Komu jest jeszcze winny kase? Naprawde ma takie długi ?!

west

Właściciel pan ( usunięte przez administratora )o jego drugie imię! Nie rozumiem jak można tak mataczyć i udawać przy tym wielkiego biznesmena.. Jest to żałosne i warte śmiechu, aczkolwiek nie ma co się martwić... życie samo zweryfikuje i wyeliminuje takich dzieciaków w garniturkach. Nie dajcie się nabrać! pozdrawiam

Pan [usunięte przez admina] to [usunięte przez admina] !!! "Mydli" ludziom oczy o spłacie ciężko zarobionych pieniędzy. Stanowczo odradzam wszystkim współpracę z [usunięte przez admina] !!!

maziak
użytkownik zarejestrowany

panie [usunięte przez admina] wypisujac takie glupoty na forum internetowym (narusza pan moje dobra osobiste za co pan rowniez odpowie ) tylko pogarsza pan swoja i tak juz tragiczna,zenujaca sytuacje ...pomimo pana pisemnego zobowiazania do wyplaty i tak zanizonej sumy pieniedzy ,ktorych do dzisiaj nie zobaczylem choc mija juz prawie rok,nadal pan mataczy i straszy publicznym znieslawieniem nie badz smieszny !!!

PRFEKT-SAN

przeciwko dwom z tych panow toczy sie juz postepownie(przywlaszczenie pieniedzy i powierzonego mienia), dojdzie rowniez publiczne znieslawienie. pan trzeci dolaczy do grona.

maziak

witam rowniez ja zostalem (usunięte przez administratora) firma perfekt san jest mi winna pieniedze od prawie roku. co chwila (usunięte przez administratora) wymyslal jakies nowe powody niedostarczenia pieniedzy. po rezygnacji z pracy obiecal ze mi odda wszystkie ale jak ilkroc nie kontaktowalem sie z nim to pieniadze juz mi wyslall tylko ze nigdy nie doszy do mnie. nie polecam tej firmy ani dla osob szukajacych pracy ani dla klientow.

Witam. Również nie polecam tej firmy[usunięte przez admina] to spłukany bankrut. Podczas wypłaty wymyśla historie o jego "rzekomych chorobach". Dobrze, że mam jego odkurzacz. Ciekawy jestem ile jest w sumie osób wyrolowanych?? Jednym słowem PARODIA!!!!

oszukany24

Witam! Nikomu nie polecam tej firmy o ile jeszcze pociagnie. [usunięte przez admina] notorycznie nie wypłaca pensji pracownikom. Zaniża stawki, nie dostarcza materiałow do pracy. Nawet jak je dostarczy to w takich ilosciach że nie starcza na tydzien. Nikomu nie polecam tej Firmy. Prosze poszukać innych opini w interencie.

Zostaw opinię o Perfekt-SAN - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt-SAN