Urząd Miasta

Stargard Szczeciński

Opinie o Urząd Miasta

nxm

poranek, jeżeli jakoś jesteś zaintersowany pracą w urzędzie to warto wziąć pod uwagę fakt, że są wieloetapowe rekrutacje. Podobno tutaj 2 etapy są, ale wszystko jest do zdobycia.

Erika Wypędzona

[usunięte przez moderatora] Rewelacji tam nie ma. Zastanawia mnie jedno, skąd u ludzi takie parcie aby pracować w Urzędzie? Zarobki do najwyższych nie należą, prestiż też chyba niewielki. Więc co? Stabilna praca nie wymagająca dużego wysiłku i stabilizacja?

Karolina

Urząd dał mi możliwość rozwoju oraz poszerzania wiedzy w zakresie Administracji Państwowej. Pakiet szkoleń w zakresie ewidencji działalności gospodarczej w szybkim czasie podniósł stopień moich kwalifikacji zawodowych.

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta