Polcall
counter
2 21 33 5 1
Paulina Nowy wpis

@ala a co jeszcze zapewnia w ramach socjalu?

Kibic Nowy wpis
@Paulina

Obskurne toalety jak na starym dworcu

Tak2Nie1
Pytanie Nowy wpis

Czy Polcall zapewnia kartę multisportu?

Ala Nowy wpis
@Pytanie

Tak :)

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Polcall. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ala
@Pytanie

Tak,oferujemy szkolenia rozwojowe dla naszych pracowników.

Tak1Nie
jarko

niby tak, ale jednak między stawką 11 brutto a 15 jest różnica i zanim do tego dojdziesz, to minie trochę czasu. Zresztą, to dość męczące, wisieć na słuchawce. Ja szczerze podziwiam osoby tak właśnie pracujące.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

abc

Obecnie praca jest tylko od 9:00-16:00 dla wszystkich

Tak1Nie

michalinia

No właśnie właśnie, tylko czy faktycznie jest tak że zarobki w call center zależą od zaangażowania czy może po prostu od farta. Bo moim zdaniem bywa różnie. Chce dlatego wiedzieć czy w Polcallu dostaje się pieniądze od "udanej rozmowy" czy może jest też jakaś stawka za po prostu przepracowaną godzinę. bo jak np. nic nie uda się to kiepsko po miesiącu wyjść na zero..

iness

Kochani ale każdy wie na co sie pisze. Każde call center rządzi sie swoimi prawami, myślę, ze z Polcall nie jest inaczej. Uważam, zę jak dla studentów to bardzo dobre rozwiązanie. Grafik zawsze mozna jakos dogadać, nie wierzę, ze nie a pieniądze można wypracować. Nic się samo nie zrobi - słuchawka w dłoń i do przodu.

franc

Siemano, naczytałem się strasznych opini na ten temat ale już dużo czasu minęło od pojawienia się ostatnich negatywnych. W ich ogłoszeniu o pracę w częstochowie jest napisane, że są szkolenia, a wcześniej mówiliście o ich braku ? czyżby zmiana na lepsze ? Powiedzcie jak to teraz wygląda z pieniążkami i tym szkoleniem.

Amcyk

Nikt tutaj nie wypowiadał się od ponad roku, a chciałem się dowiedzieć czy warto próbować swoich sił w Polcallu będąc studentem. Da się z nimi dogadać w kwestii elastyczności godzin pracy, bo chyba każdemu studenciakowi zależy na tym, by połączyć jakąś pracę ze studiami i przy okazji nie tracić całego dostępnego czasu.

ja

Przyjęcia są na terenie Częstochowy, praca jest ok, polega na wykonywaniu połączeń. Jest stawka stała godzinowa plus premie za wyniki. Wypłata zawsze jest przelewana 10 dnia każdego miesiąca wiec w ostatniej sesji zawsze mam na końcie :)

Półroczna

W Polcall pracowałam pól roku. Stawkę godzinową miałam sporą jednak żeby spełnić wymagania koordynatora i szefostwa co do wydzwonionych godzin trzeba było kombinować i to nie lada wyzwanie było! motywują.....aż nie raz za bardzo naciskają- tylko żeby sprzedaż była (STANDARD!). Pomijam fakt awarii, które poptarfiły trwać nieraz cały dzień. Ludziom trzeba było wciskać kit a nie było lekko bo sama nie lubię odbierać takich telefonów z callcenter...Jeżeli są osoby, które to lubią to idealna praca dla nich. Po jakimś czasie zarabiałam więcej...ale...."wypaliłam" się dla nich....nie wciskałam tak kitu jak na początku i mieli widocznie ze mnie mniejszy pożytek, więc mnie zwolnili.

były pracownik

Śmieszne niskie wynagrodzenia, za pracę 5 dni w tygodniu (nieraz każą pracować w soboty i niedziele też!), brak jakichkolwiek szkoleń, presja na wynik, ciągle musisz rozmawiać, płacone jest tylko za czas trwania połączeń (bonusy to fikcja), wieszający się system, przemądrzali szefowie którzy są niemili- odradzam, odradzam, odradzam!

zjawin

Odradzam w 100%, wszystkie negatywne opinie są prawdziwe, jakikolwiek pozytyw- nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Pracowałem, to wiem- nie polecam, jeśli nie chcecie być oszukiwani i zarabiać marnych groszy, za [usunięte przez moderatora]na słuchawkach- trzymajcie się z dala od tej "firmy".

pseudo

zgadzam sie z przedmówczyniami. Po pierwsze zarobki marne, jak tutaj zarobić cokolwiek gdy połączenia wpadają fatalnie. Długo się czeka na połączenia a jak nie wyrobisz normy to do wiedzenia i zatrudniają następnych za 5zł/h. Śmie (usunięte przez administratora) warte to wszystko. Nie pakujcie sie w ta prace,no chyba że chcecie pracować za 5zł albo i mniej...

gość

Szkolenia to również fikcja, nikt nie jest tam przygotowany do pracy. System wynagradzania nie jest nikomu znany, co chwilę wprowadza się zmiany jak tylko \"szef\" wymyśli jak może dalej oszukac i zedrzeć kase, gdzie już nawet nie ma co ździerać, bo zarobki są śmieszne. Można co najwyżej opłacić internet, jeśli się pracuje w domu, a jeśli stacjonarnie, to chyba tylko kupić śniadanie do pracy i to przez góra tydzień przy dobrych wiatrach, :)

gość

Firma Polcall konsultantom stacjonarnym potrafi wypłacać "wypłatę" ok. 100-250zł miesięcznie, a konsultantom stacjonarnym 300-600zł miesięcznie, co przy warszawskich zarobkach jest rzeczą baaaardzo śmieszną. :) Mają swój "system", który oszukuje ludzi, nie płacą nawet za godzinę jaką spędza się w pracyy i żeby nie wiem jak mieć dobre wyniki i tak prowizja to jakieś 0,20 - 0.50gr od umówionego spotkania. Żenada i komedia zarazem. :) Nie polecam!!!

rulez

no zarobki są średnie, ale generalnie nikt Ci się nie wydziera nad głową, że masz napierdzielać wyniki, jak w innych cc,atmosfera jest dużym plusem, ludzie są w sumie ok.

omijaj z daleka

nie polecam, zarabia się bardzo marnie albo wcale (groszowe sprawy/miesiąc), szkolenia to fikcja, umowy śmieciowe, nie warto, pozytywne wpisy pochodzą zapewne od szefostwa tej firmy (nie wierzcie w to), nie wiem jak ktokolwiek może pracować za tak marne wynagrodzenie (jakikolwiek system premiowy to fikcja), trzeba rozmawiać praktycznie non stop w ciągu godziny, inaczej zabierają całą kasę

To nie prawda

nie-nigy-w-zyciu

Gówno "praca" (to nawet nie jest praca a marnowanie czasu) nie polecam totalnie. Za godzinę płacą od 5 do 6zł w porywach a jak sie nie wypracuje ileś tam godzin to zabierają Ci kase.

Zostaw merytoryczną opinię o Polcall - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Polcall
2/5 Na podstawie 21 ocen.