"Kola" odzież używana-hurtownia

Bydgoszcz

Opinie o "Kola" odzież używana-hurtownia

pazur

Totalny [usunięte przez moderatora- tygodniówka 270 zł pracuje się po 8 godz. dziennie a umowa jest na 1/8 etatu. Zakaz rozmów,śmiania się,tylko ciężka praca,tzw. harówka wciąż poganiają.Dźwiganie towaru oczywiście dużo ponad normę i praktycznie tylko kobiety dźwigają.Bo mężczyźni to tylko przynoszą nowy towar.Warunki:masakra , siedzi się na zużytych poduszkach na podłodze lub drewnianym podeście.Jak wiadomo są to rzeczy używane ale towar dotyka się bezpośrednio rękami bo rękawiczek brak, a nie raz w towarze znalazły się obsrane gacie,zużyte chusteczki higieniczne,brudne ubrania robocze. SZCZERZE NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!!

Zostaw opinię o "Kola" odzież używana-hurtownia - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Kola" odzież używana-hurtownia