BARTEX BARTOL SPÓŁKA JAWNA

Świętokrzyskie

Opinie o BARTEX BARTOL SPÓŁKA JAWNA

Teraztomilotto

Jeśli chodzi o firmę Bartex to [usunięte przez moderatora]mydło i powidło nie polecam omijajcie szerokim łukiem tą firmę a co do nazwy to powinni zmienić na ,,Prytex" - Bartol i klakiery [usunięte przez moderatora] i inne bajery powodzenia dziewczyny i chłopakie z Prytexu w Coca Coli było by wam lepiej niż w tej wspaniałej ,,rodzinnej firmie" gdzie kase zarabiają ci na stołkach a wy za Bambo robicie. Powodzonka

Zostaw opinię o BARTEX BARTOL SPÓŁKA JAWNA - Świętokrzyskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARTEX BARTOL SPÓŁKA JAWNA