eSky.pl SA

Radom

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 95 ocen.

Opinie o eSky.pl SA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eSky.pl SA

Iwona

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Travel Consultant do pracy w Katowicach. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy? Jak wygląda praca osób zatrudnionych właśnie na tym stanowisku?

missA
@Iwona 04.07.2017 08:42
Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Travel Consultant do pracy w Katowicach. Co jako obecni pracownicy firmy moż...

Aktualnie się konsultant spotka z tym (nią) przed czym wiele chciałoby uciec.

ja

Czy ktoś wie coś na temat przejęcia przez e-sky innego biura podróży z Poznania? Chodzą takie słuchy......

ty
@ja 01.06.2017 19:43
Czy ktoś wie coś na temat przejęcia przez e-sky innego biura podróży z Poznania? Chodzą takie słuchy.........

Nie

Iwona

@Nick zmienia się firma? jakie zmiany nastąpiły w eSky.pl SA w ostatnim czasie?

feel

No na pewno taki specjalista ds. marketingu afiliacyjnego oprócz dobrej podstawy ma jeszcze szansę na socjale, a skoro tak to juz jest dobrze, bo to znacznie urozmaica pracę. Ale wiecie czy atmosfera dopisuje?

biliwer

Nie jest tak jak pisali. ESky to świetnie zarządzana firma, w której szanuje się pracownika, docenia i nagradza jego zaangażowanie i stwarza perspektywy rozwoju. Wiele jest przypadków, gdy ktoś z szeregowego pracownika stał się menadżerem. Wszystko zależy od nastawienia.

kasia

pamiętam jak tworzyli dział na słowację i czechy. dziewczyny, które dopiero co zaczynały pracę w esky musiały same sobie stworzyć skrypt rozmowy z klientem po czesku/słowacku, którego oczywiście nikt nie sprawdził. do tego miały chyba tylko 3 godziny zajęć, które miały je przygotować do rozmowy z klientem o lotach liniach, miejscach itd. masakra totalna jeśli chodzi o rotację, tylko obserwuję jak zatrudniaja po 5 osób - swoją drogą wymagania coraz mniejsze, ludzie coraz bardziej tępi - a potem albo wszytskich wywalają, albo zostają 1-2. Przypadki, że komuś po dwuletniej umowie przedłużają są nieliczne, zwalniają dziewczyny po urodzeniu dzieci i osoby, które po godzinach próbują ukulać coś własnego.

anonim

(usunięte przez administratora)

alenaprawde

"Ogólnie ciekawym ogłoszeniem jest zdecydowanie"!

NIE!!!!

ESKY - NIE! NIE! NIE!!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

brydz

sa sa, bo moze zapomnieli, tam nie ma nawet nikogo od rekrutacji

anonim

(usunięte przez administratora)

microfirma

Wypłata słaba

xxx

KOMBINATORZY, KONSULTANCI NACIAGACZE, ODRADZAM, JAK KUPOWAC TO BEZPOSREDNIO U PRZEWOZNIKA

abażure

Pokazali ostatnio, że nie ma ludzi niezastąpionych. Firma chce się rozwijać.

anonim

(usunięte przez administratora)

itkrk

Podobno przenoszą się do Krakowa. Serio?

blablablaa
@itkrk 19.07.2016 05:44
Podobno przenoszą się do Krakowa. Serio?

przenoszą się do Katowic :)

anonim

(usunięte przez administratora)

zrobiony-w-balona

6-8 tys pensji???!!!!!! to tylko puste obietnice, ja wytrzymałem 3 miesiące i nie wyciągałem nawet 3,5 tys a wymagania..... no i oczywiście ciągłe obietnice....

Stefan
@zrobiony-w-balona 02.07.2016 22:58
6-8 tys pensji???!!!!!! to tylko puste obietnice, ja wytrzymałem 3 miesiące i nie wyciągałem nawet 3,5 tys a wymagania..... no...

@zrobiony-w-balona: W IT wynagrodzenie o jakim mówisz jest jak najbardziej osiągalne. A to, że są wymagania to coś dziwnego? Firma stawia na jakość i efektywność. Stara się przy tym zapewnić możliwie najlepsze warunki jakie potrafi - jeśli coś jest nie tak to ludzie są otwarci na feedback. A tak jak już zostało powiedziane również potrafi się żegnać się z pracownikami, którzy nie rokują podciągnięcia do oczekiwań.

anonim

(usunięte przez administratora)

kandydat na IT Project Managera

Tak, wiem o tym i takowe posiadam. Chodziło mi o to jak praktycznie wygląda praca tam, tzn. atmosfera, ile projektów na raz się prowadzi, czy otrzymuje się do realizacji projekty niemożliwe do zrealizowania, itp. PS. Chodzi mi o miasto Katowice.

kandydat na IT Project Managera

Witam, Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku IT Project Managera? Zamierzam aplikować na takie stanowisko. Z góry dzięki za odpowiedź.

mrwit

Jeżeli pytasz jakie zarobki może mieć dobry programista to znaczy, że nim nie jesteś i się nie fatyguj. Może za kilka lat.

arras

Zależy im na jakości. Potrafią zwalniać kiepskich programistów.

KKK

Przecież ping pong nie jest zabroniony

glup

Ta ty pewnie z tych co moga grać w ping ponga

Elok

Zajebiście jest. ;)

odp

Esky lubi leniwych jak nikt. Cenione są osoby zatrudnione po znajomości dla których liczy się tylko sprzedaż i imprezy. Ciężko na call center znalezc kogoś na poziomie. Nie znają nawet dobrze systemów rezerwacyjnych. Jakość klienta nie ma żadnego znaczenia. Osobom z super doświadczeniem, umiejętnościami i własnym zdaniem bardzo szybko się dziękuje za współpracę. To co napisała kasia to prawda. Warunki pracy fatalne. Podstawa, reszta to premia. Brak socjalu. Za multisport płacisz sam. Obciążenia finansowe za reklamacje. Plotki i mobbing.

Echhhh
@poszkodowanajusta 28.06.2016 01:31
esky.pl to firma która wysysa z pracowników co się da a potem kopie ich w (usunięte przez administratora), po wielu wielu latac...

I z tym się zgodzie...po 11 latach budowania tej firmy oni sobie zamykaja...można im tylko życzyć powodzienia...zero szacunku dla pracowników...Nie polecam..

miranda
@Echhhh 01.07.2016 20:56
I z tym się zgodzie...po 11 latach budowania tej firmy oni sobie zamykaja...można im tylko życzyć powodzienia...zero szacunku d...

Nowy "prezesina"który wcześniej zwolnił z LOTu 1,5 tys. pracowników w Esky zrobił to samo ( w ciągu zaledwie 3-miesięcznej kariery w esky), zwolnił po 11 latach wszystkich pracowników z Radomia, ludzi którzy byli w tej firmie od samego początku, którym tak naprawdę esky zawdzięcza swój sukces. Nikomu nie polecam pracy w esky , bo w tej chwili rządzą nim ludzie dla których najważniejsi są tylko ONI a nie pracownicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia

ja tylko czekam az bede mogla sie zwolnic. mam juz dosc patrzenia codziennie na faworyzowanie przez team leaderki osób które gówno robią. do tego kierowniczka call center nie ma własnego zdania a wszystkie jej decyzje są dyktowane przez kolezanke z biura, która swoją drogą 'wyzej sra niz dupe ma' i tylko pitoli o koniecznosci integracji, a jak wchodzi do kuchni to rozmowy cichną, taka fałszywa jest.

Zainteresowana

A dlaczego wystepuje rotacja na call centre?

obeznany

W firmach technologicznych ciągła rekrutacja jest standardem, bo nawet idealny kandydat/ka może nie sprostać wewnętrznym lub zewnętrznym wyzwaniom i dla obu stron najlepszym wyjściem jest zakończenie współpracy. Drugim powodem jest fakt, ze w każdej chwili pracownika może podkupić inna firma. Polecam wzięcie udziału w rekrutacji, bo nawet jeżeli teraz się nie uda to warto byc w bazie takiej firmy. W tej branży jest wysokie prawdopodobieństwo, że się jeszcze odezwą.

Robert

Zastanawiałem się nad pracą w tej firmie. Obserwuję oferty i martwi mnie rotacja. Widać, że ciągle szukają pracowników.

tytus

Nie wiem czemu to az takie dziwne, że oferują programiście 8000 PLN brutto/m-c - to przecież około 5400 PLN na rękę. Czy to az tak dużo ? Z doświadczenia wiem, że w Katowicach programiści i do tego jak to ujęliście "bez żadnych znajomości" mogą spokojnie spokojnie zarobić więcej...

whitepowder

Jak płacą 8 koła pracownikowi ktorego trzeba szkolić, to chyba sa pralnia ... Albo ktos tam ostro sciemnia w ogłoszeniach.

odp

Widać, że informatycy z esky nie potrafią pisać po polsku.

odp

Dlaczego najciekawsze?

TL

@arek, z kontekstu tego wpisu wynika ze chodzi o call center

taa

nie polecam nikomu tej firmy. 2 lata się tam męczyłam. praca jest tak na prawdę od kwietnia do października, potem nie ma jej w ogole. cele do zrobienia są i to wcale nie mniejsze od tych w pełnym sezonie. do tego kilka telefonów dziennie w sprawie promocji, ktore nie istnieja. i wytłumacz takiemu Kowalskiemu, ze to pic na wode.

fibzi

Ziomku z HR, czytaj ze zrozumieniem. Chyba, ze w esky ta umiejetnosc nie jest wymagana.

fibzi

Kto normalny napisał by na forum, ze rozmawial przez telefon i zapytał o biura!? Przeciez widac, że to HR pisze posty.

beware

Sztuczna inteligencja się ze mną kłóci... A co do zarobków to o od 5 do 12 tys. brutto.

Sluraf

A jakie tam jest wynagrodzenie programisty kto napisze konkretną kwotę?

beware

Sztuczna inteligencja nie wie, ze w wiekszosci tych miast nie ma biur ...

uxer
@beware 13.09.2015 19:13
Sztuczna inteligencja nie wie, ze w wiekszosci tych miast nie ma biur ...

tak się składa, że w miastach innych niż Katowice, eSKY współdzieli siedziby z inną zaprzyjaźnioną firmą IT. żadna ściema, rozmawiałem o tym z nimi przez telefon dopytując o poznań

timlider

Stanowisko?

Anonimek

Zdecydowanie częstą rotacją. Przetrwają tylko ci po znajomości. Zwykły, uczciwy pracownik nie ma tam długiej racji bytu.

Anonimek
@Anonimek 19.07.2015 20:41
Zdecydowanie częstą rotacją. Przetrwają tylko ci po znajomości. Zwykły, uczciwy pracownik nie ma tam długiej racji bytu....

Standardowe gadanie frustrata który nawet tam nie pracuje. Jakie znajomosci? Kto będzie trzymał pracownika, który zle pracuje? W każdym dziel przyniesie straty, a to ma większe znaczenie od znajomosci.

pracownik
@Anonimek 19.07.2015 20:41
Zdecydowanie częstą rotacją. Przetrwają tylko ci po znajomości. Zwykły, uczciwy pracownik nie ma tam długiej racji bytu....

ale pierdoły piszesz :)

oreo

Zainteresowani mają do zaoferowania...

ZadowolonyPracownik

Wiele się w tej firmie zmieniło przez ostatnich kilka lat, zwłaszcza dla kandydatów. Są takie działy, takie specjalizacje, gdzie kandydat w zasadzie po jednej rozmowie kwalifikacyjnej dostaje już w trakcie jej trwania odpowiedź czy zostanie zatrudniony czy nie. Mało która firma daje taką możliwość (nie ma potrzeby chodzenia na 3-4 etapowe rozmowy kwalifikacyjne). Zarobki bardzo dobre, zależne głównie od zaangażowania pracownika. Jesteś aktywny, chętny do pomocy innym, szybko się rozwijasz, na pewno zostaniesz objęty coroczną podwyżką. Dodatki typu ubezpieczenie, multisport, sponsorowane wypady integracyjne, wspólne integracje całej firmy, darmowa kawa i herbata to standard chyba w każdej dobrej firmie IT - jest on i w eSky. Natomiast firma nie była by taką jaką jest bez ludzi. W eSky z prezesem możesz napić się kawy i rozmawiać na towarzyskiej stopie, Tema Lider w IT może być Twoim dobrym kolegą i możesz zapytać go o wszystko, koledzy na pewno Ci pomogą szybko się wdrożyć... Krótko mówiąc jest dobrze ;)

Nick
@Niezadowolony klient 02.11.2016 13:15
szkoda że tak wesoło i profesjonalnie reklamacji nie załatwiacie, ta firma to wielki syf i niekompetencja!...

Zmienia się. Też w obszarze reklamacji.

Stary
@Niezadowolony klient 02.11.2016 13:15
szkoda że tak wesoło i profesjonalnie reklamacji nie załatwiacie, ta firma to wielki syf i niekompetencja!...

Akurat odnośnie reklamacji to teraz się tam zmieniło najwięcej - na lepsze. Nowi ludzie z innym podejściem do pracy i do klienta. Oby tak dalej!

lelloo

Jeżeli ktoś pyta o takie rzeczy zamiast po prostu wysłać CV, to cos innego go dyskwalifikuje niż brak roku doświadczenia.

pracownik

Cześć Kaśka. Z tego co wiem 4 lata doświadczenia Cię nie dyskwalifikują. Spróbować warto bo firma fajna!

zadowolonyanonimek

Nikt na mnie tej opinii nie wymuszał, ani tym bardziej mi za nią nie płacił :D, po prostu mi się tu podoba i czytając te wszystkie jęki, chciałem pokazać, że są w esky również pracownicy, którym się tam podoba. Co do zarobków, przedstawiłem swoje oczekiwania pośrednikowi przed rozmową o pracę i zostały one zaakceptowane. Mieściły się w widełkach. Teraz tyle właśnie spływa na moje konto. Jeśli chodzi o wynoszenie wiedzy i dobrych praktyk, to osobiście czuję się mądrzejszy teraz, niż w momencie gdy zaczynałem. Niestety wymaga to zaangażowania ;-)

e.

firma jest na prawdę w porządku. Miałem okazję pracować w różnych miejscach, ale biorąc pod uwagę obecny rynek pracy w Polsce, esky stoi na dobrym poziomie.. Ci, którzy narzekają, robią to z czystej złośliwości, albo po prostu dlatego, że im się nie udało.

anonim

(usunięte przez administratora)

rachciach

Ale jak słychać ze zadowolonyanonimek pracuje tam 4 lata? I czy te wynagrodzenia podawane w ogloszeniach o prace esky sa rzecywiste?

anonymous

>Ogólnie, warunki pracy jakie zostały nam (IT) stworzone w nowym biurze nie >pozostawiają żadnych zastrzeżeń - sprzęt działa bez żadnych zwiech, IDE >wedle uznania, dookoła na każdym kroku tablice do mazania, projektory chyba >w każdej sali, od cholery środowisk/maszyn/urządzeń testowych, do użytku >pracowników kilka ekspresów do kawy, piłkarzyki, xbox, wypasiona hulajnoga >(kto to do cholery zabudżetował?! :D) i inne sprzęty, dzięki którym >przyjemniej się pracuje. >Do tego w firmie odbywają się regularnie spotkania technologiczne, >organizujemy sobie warsztaty, ludzie jeżdżą na konferencje i szkolenia. >Integracje od zwykłego skrzyknięcia się na piwo (zbyt nieregularnie), po >wyjścia "wspomagane" przez firmę. Kręgle, gokarty, ASG, itp. Ladna, sponsorowana opinia :P Taniej kupic jedna kosole, TV i pilkarzyki (to bylo jak tam pracowalem) niz dac ludziom po pare zlotych podwyzki. Z powyzszych korzystalo kilka osob, ciagle tych samych zreszta. Niestety tym dopiero zaczynajacym prace wydaje sie, ze takie udogodnienia to niebo na ziemi, guzik prawda. Liczy sie to jak sie rozwiniesz i co dostaniesz na konto - oba tematy byly w czasie mojej pracy niestety kiepskie.

byly_pracownik

Pracowałem tam jakiś czas temu, kolesiostwo i grona wzajemnej adoracji, masakryczne nadgodziny się zdarzały. Pensja zależy od tego co umiesz i jak długo pracujesz, ja nie narzekałem. Socjal? Oprócz DOPŁAT do multisportu i nielimotowanej kawy i herbaty to chyba nie ma nic więcej...

anonimek

Nie polecam, wyzysk, brak socjalu, w moim zespole ogólnie dobra atmosfera, ale szefostwo do bani, pupilizm :/ fatalna decyzyjność, taka polska firma bez duszy.

anonimek2
@anonimek 17.01.2015 21:44
Nie polecam, wyzysk, brak socjalu, w moim zespole ogólnie dobra atmosfera, ale szefostwo do bani, pupilizm :/ fatalna decyzyjno...

Kurcze. Chyba jestem tam za krótko, albo gadasz głupoty anonimku. Czym wg. Ciebie jest socjal? Jestem co prawda zatrudniony przez pośrednika, ale z tego co wiem to macie tam (bezpośrednio pod esky) ubezpieczenia grupowe, multisport, budżet na wyjścia integracyjne, budżet na wyjazdy na konferencje, budżet na zakup materiałów dydaktycznych. Czego Ci brakuje? telefonu służbowego? samochodu? Nie rozumiem. Zatrudnieni na kontrakt dostają 26 dni płatnego urlopu (będąc zatrudnionym na umowę o pracę musisz mieć staż pracy minimum 10 lat żeby dostać dodatkowe 6 dni). Jak dla mnie to są plusy. Na temat szefostwa trudno mi się wypowiedzieć, bo zwyczajnie ich nie poznałem. Co do pupilizmu - czy wg. Ciebie taki Team Leader ds. Mobile dostał swoją posadę po znajomości? Myślisz, że gdyby nie uczył się programowania na androida po godzinach pracy dalej dostałby to stanowisko? Nie rozumiem skąd się bierze taki roszczeniowy sposób bycia. Kogoś tutaj chyba rozpieszczano całe życie. Przypomina mi to pewną historę, jak pracownicy mojego klienta (firma budowlana) mieli pretensje do niego, że na robotę muszą jeździć starym fordem mondeo. Nieważne, że właściciel firmy dał im swoje auto którym się wozili również po godzinach pracy, nieważne że opłacał paliwo i naprawy...ważne że był to stary ford! Do tego ośmielił się rdzewieć, wstyd! Aha! No i każdy jeden z nich wiedział lepiej od szefa jak zarządzać jego firmą :)

zadowolonyanonimek
@anonimek2 25.01.2015 12:11
Kurcze. Chyba jestem tam za krótko, albo gadasz głupoty anonimku. Czym wg. Ciebie jest socjal? Jestem co prawda zatrudniony...

Mam podobne zdanie jak K.olega. Pracuję trochę dłużej, aczkolwiek i tak nie dość długo, by móc powiedzieć coś więcej o podwyżkach i awansach. Niemniej jednak, w moim subiektywnym odczuciu, jesteśmy (usunięte przez administratora) :) i mam wrażenie, że jeżeli tylko podniosę swoje kwalifikację, to nie będzie problemu, żeby awansować/dostać podwyżkę. Pracuje mi się super. Zarówno w zespole technologicznym, jak i tym SCRUMowym. Ludzie ze sobą gadają - gdy ktoś ma problem, to nie spotyka się z wyśmianiem, tylko z pomocą. Do tego atmosfera, która panuje na "przestrzeni programistycznej", często przyczynia się do skurczów szczęki i bólu brzucha. Ogólnie, warunki pracy jakie zostały nam (IT) stworzone w nowym biurze nie pozostawiają żadnych zastrzeżeń - sprzęt działa bez żadnych zwiech, IDE wedle uznania, dookoła na każdym kroku tablice do mazania, projektory chyba w każdej sali, od cholery środowisk/maszyn/urządzeń testowych, do użytku pracowników kilka ekspresów do kawy, piłkarzyki, xbox, wypasiona hulajnoga (kto to do cholery zabudżetował?! :D) i inne sprzęty, dzięki którym przyjemniej się pracuje. Do tego w firmie odbywają się regularnie spotkania technologiczne, organizujemy sobie warsztaty, ludzie jeżdżą na konferencje i szkolenia. Integracje od zwykłego skrzyknięcia się na piwo (zbyt nieregularnie), po wyjścia "wspomagane" przez firmę. Kręgle, gokarty, ASG, itp. Jeśli chodzi o grupki wzajemnej adoracji, to nie mam wrażenia, by jakoś szczególnie wpływało to na pracę. Na moje oko, po prostu są ludzie, którzy lubią się bardziej i tacy, którzy lubią się mniej ... proste. Gołym okiem nie widać "hierarchii i/lub wywyższania", chociaż każdy ma przydzielony swój zakres obowiązków, to osoba z zewnątrz miałaby zapewne problem z określeniem kto jest szarym pracownikiem, a kto dyrektorem czy prezesem.

anonim

(usunięte przez administratora)

natalia, esky

olik, firma jak najbardziej stabilna :) planów dotyczących przyszłego rozwoju eSKY jest całkiem sporo - obecnie poza rynkiem polskim i esky.pl mamy bliźniacze platformy na rynku rumuńskim, bułgarskim i brazylijskim, a w tym roku pojawimy się na dwóch kolejnych rynkach zagranicznych. Każdy kolejny rok to nowe inwestycje, zatem będzie o nas coraz głośniej - także na arenie międzynarodowej :)

anonymous
@natalia, esky 04.02.2015 17:15
olik, firma jak najbardziej stabilna :) planów dotyczących przyszłego rozwoju eSKY jest całkiem sporo - obecnie poza rynkiem po...

Jestem co prawda zatrudniony przez pośrednika, ale z tego co wiem to macie tam (bezpośrednio pod esky) ubezpieczenia grupowe, multisport, budżet na wyjścia integracyjne, budżet na wyjazdy na konferencje, budżet na zakup materiałów dydaktycznych. Czego Ci brakuje? telefonu służbowego? samochodu? Nie rozumiem. Jedyny social w esky to darmowa kawa i herbata, multisport (jak tam pracowałem) nikogo nie interesował, szefostwo opłacało abonamenty dla siebie. Z telefonu prywatnego w celach służbowych korzystałem ponad rok, nie dostałem za to grosza.

anonim

(usunięte przez administratora)

wow

Ten post chyba nie jest po polsku.

Zostaw opinię o eSky.pl SA - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eSky.pl SA