Opinie o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

https://www.facebook.com/PUBLICPRAgencjaKreatywna / https://www.facebook.com/jakoscroku

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

a pamiętacie coponiedziałkową poranną ścianę płaczu i poniżenia?

?

Wysokość diety faktycznie określa ustawa, podobnie jak sposób rozliczania za paliwo w wypadku użytkowania własnego samochodu w celach służbowych. Wtedy obowiązuje tzw. kilometrówka. Szkoda, że z tą ustawą właściciel się nie liczy. Pracownicy z długim stażem, a skąd Alfredzie to przekonanie? Chyba dobrze trzeba znać firmę, aby wysnuć takie wnioski.. czyżbyś nie był osoba postronną?? Niestety rynek pracy i sytuacja osobista często zmusza do pozostania w firmie, z której najchętniej by się uciekło.

iga

kogoś musi forować, bo inaczej zostałby sam.

Alfred

To co piszecie to jakieś bzdury! Przecież wysokość diety wyznacza ustawa i przepisy a nie pracodawca!! Co więcej z tego co widziałem w Public PR pracują osoby z długim stażem, na logikę biorąc czy nie szukaliby innej pracy gdyby było tak strasznie jak tu piszą? Farmazony i nic więcej...

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xxx

poczytaj starsze komentarze, a dowiesz się jaką umowę proponowano ludziom, którzy pracowali w tej firmie. mnóstwo rzeczy było pisanych dziesiątki razy

KonBySieUsmial

W Twojej opinii nie ma podstaw :) jednak w opinii (usunięte przez administratora) bardzo szybko moga pojawic sie wyimaginowane podstawy :) ja naprawde sobie nie zartuje, a jak nie sad to na pewno znajdzie sie inny sposob byleby (usunięte przez administratora) pokazal swoja wyzszosc i choc troche napsul Ci nerwow . . . Pracowalam wystarczajaco dlugo zeby przejsc nie jedno w tej firmie. . . zreszta bylo tu duzo innych komentarzy jak wyglada praca w tej firmie nie chce ich powielac napisze krotko:)NIE WARTO. jak ja tam pracowakam to kazdy na starcie dostawal umowe o prace, ale z tego co wiem taki zwyczaj nie panowal tam od zawsze, przeciwnie kiedys pracowalo sie na umowie o dzielo a umowa o prace byla w pewny sensie nagroda. Jak jest teraz nie wiem, ale ja nawet majac umowe o prace wilalam odejsc

wyjaśnienie

anonim - 2013-06-08 13:26:55 Wątpię żeby usuwali wpisy, chyba nie ma takiej opcji, jeśli opinia nie zawiera bezpodstawnych oszczerstw, wulgaryzmów itp. Poważnie w Public PR jest aż tak źle? Delegacja jest tak słabo płatna, że starcza tylko na mcDonald's?Nie ma tu opcji "usuń wpis", ale poczytaj regulamin lud zadzwoń do redakcji goeork i dowiesz się, że jeśli właściciel danej firmy czuje się urażony/uważa że jakiś komentarz jest niezgodny z prawdą albo takie tam, to może poprosić administratora serwisu o usunięcie danych wpisów. Tak właśnie zrobił Kałużny, bo tylko na jego prośbę coś tu może stale znikać. Prośba "urażonego" właściciela musi być poparta mocnymi argumentami, szkoda tylko, że administrator ich nie weryfikuje ponieważ gdyby tak było, żaden wpis by ni zniknął gdyż nie było tu powiedziane nic co nie jest zgodne z prawdą na temat tej firmy. Administrator jednak uwierzył, że chociażby te diety delegacyjne są np wyższe niż ludzie pisali i po komentarzu... Co do diet, nie starczy Ci nawet na McDonalds... Jak jesteś w delegacji po 8-12 h i czasem musisz jeszcze zapłacić za taxi to najesz się za tę kwotę? W dużych miastach tylko kawa kosztuje powyżej 10zł, w McDonalds jest najtaniej bo za ok 6zł. Widzisz więc, że nawet 20zł Ci na jedzenie nie zostanie. Ktoś by pomyślał, że jeśli jedziesz w delegację blisko miejsca pracy to "zyskujesz" dietę, bo zjesz rano w domu śniadanie i obiado-kolację po powrocie. Nic podobnego! Dieta obowiązuje jeśli delegacja przekroczy czas pracy, czyli standardowe 8h. Jeśli będziesz w domu o 15:55 to musisz mieć na wszelki wypadek ze sobą kanapki w aktówce, bo dieta Ci nie przysługuje.

Poszukujący

Witam dzięki za info. Chyba jednak podziękuje bo z tą Firmą jest coś nie tak. Faktycznie prowadzą dziwną politykę bo skasowali opinie na temat BIZNES RAPORTU KATOWICE. Takie zachowanie przekonuje mnie, że ewidentnie władze tej firmy mają coś do ukrycia. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach pracy.

obiektywnie :)

praca 8 godzin dziennie no chyba, ze jestes w delegacji no to nie trudno obliczyc, ze jadac pociagiem nad morze w pracy mozesz spedzic nawt i ponad 24 godziny. jezeli kolejnego dnia jest dzien pracy mozesz przyjsc pare godzin pozniej jednak jezeli jest to weekend licz sie z tym ze droge powrotna spedzisz w pociagu w sobote tym samym poswiecisz swoj dzien wolny za ktory nie dostaniesz wolnego. za takie podroze nie przysluguje tez zadne dodatkowe wynagrodzenie itp dostajesz tylko pare groszy na jedzenie jednak nie sa one wystarczajace nawet na syfiasty obiad w McDonald's wiec licz sie z dodatkowymi kosztami. jezeli firma do ktorej jedziesz znajduje sie na"koncu swiata" tobie spoznil sie pociag i nie zdazysz na czas i wezmiesz taxi zeby sie nie spiznic musisz baaardzo dobrze uargumentowac ten fakt w innym wypadku za taxi zaplacisz sobie z wlasnej kieszeni. jezeli na spotkanie jedziesz swoim autem zwracany jest koszt do okreslonej wysokosci zuzytego paliwa na km. jezeki twoje auto pali 9l/km nie licz ze dostaniesz cakosc. jak masz auto na gaz a nie zalatwisz faktury na pb lub on koszt dojazdu bierzesz na siebie. za auto sluzbowe o ile je distaniesz bierzesz pelna idpowiedzialnosc :) oczywiscie nie mile jest widziane wychodzenie punkt "16" w dobrym tonie jest zostac wolontarialnie 30 nun dluzej oczwiscie nie gwarantuje to ze nie bedziesz opieprzany przy jazdej okazji ale sa szanse ze tym zapunktujesz. generalnie tzw pokolenie Y studenci/avsolwenci sa wedlug szfa kuepskimi pracownikami wiecej w tym temacie na stronie gazety wyborczej-projekt praca-artykul ot mlidzi nieznosni niezbedni - zachecam do lektory. codziennie nusisz wykonac ojreslona liczbe tel z ktorych jestes skrupulatnie rozliczany oczywiscie brak rozmow decyzyjnych jest nie mile widziana nie wazne ze sa wakacje 70% ludzi ma urlop itd szykuj juz dobre argumenty aby sue wybronic w tej kwestii. chcesz wiedziec cos wiecej?

obiektywnie :)

o negatywach tej pracy podejsciu szefa itd mozsz poczytac na innych profilach tu sa na bierzaco usowane wiec mozesz miec problem ale nie trzeba duzo wysilku by to znalezc :) jak jestes dobry w sprzedazy przez tekefon (telemarketing) to jestes w stanie dobrze zarobic ale aby osiagnac wyplate na poziomie 4000 musisz nie byc tylko dobry a wprost wybitny. sprzedaz powierzchni reklamowych w tak przesyconym rynku nie jest prosta, wiec dobrze sie zastanow. tam mozesz zarobic i 1000 s i 4000 zalezy od twoich umiejetnosci ale tez odpornosci psychicznej :) w wypadku nie osiagniecia wyznaczonych celow nie licz na dluga wspolprace tylo na zwolnienie :) raczej nienormowany czas pracy delegacje po calej polsce sztywne zasady pracy jedyny plus kasa na czas.

Poszukujący

Hej! Opinia nie zachęca;) Aż tak źle? A pracowałeś/aś tam albo pracujesz? Ogłoszenie jest bardzo atrakcyjne ale boję się, że aż za bardzo. A poza tym możesz coś więcej napisać? Jacy ludzie, czas pracy? Pracuje się dobrze [usunięte przez moderatora]?

powodzenia

Kolego, jeśli podoba ci się podstawa na poziomie najniższej krajowej i umowa o dzieło na nieokreślony przez pracodawcę czas (niektórzy ponad rok na dziele byli i się zwalniali), jeśli akceptujesz premię przyznawaną na takich zasadach byś za wiele nie zarobił gdy trafi ci się np. l4 czy urlop, jeśli nie przeszkadzają Ci wyjazdy po całej Polsce do wyłącznie osobiście umówionych klientów, bez jakiegokolwiek ubezpieczenia, niepłatne nadgodziny i wiele innych, to ta praca jest dla Ciebie!

Poszukujący

Ostatnio trafiłem na ofertę pracy tej firmy. Oferta wydaje się fajna - zarobki podobno między 3000 - 4500 zł. Tylko zastanawiam się nad tym czy to prawda? W ogłoszeniu nie była podana inna nazwa firmy, ale szukałem okazało się, że chodzi właśnie o PUBLIC PR. Czy mogę prosić kogoś o obiektywną opinie?? Z góry dzięki ;)

Obserwator

Aniapearl tak na marginesie to od tego jest ten oto portal aby wypowiadali się na nim byli pracownicy którzy mieli do czynienia z tą "firmą" i mogą podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, o których osoby postronne nie mają pojęcia!. Poza tym jedna mała uwaga, pracownicy z PUBLIC PR nie byli zwalniali lecz zwalniali się sami widząc w jaki sposób to wszystko funkcjonuje, ale ten temat był już tutaj przerabiany. Jeśli chodzi o osoby zakładające własny biznes to mają one do tego pełne prawo, bo z tego co kojarzę to(usunięte przez administratora)nie ma monopolu na ten rynek!! A wysnuwając fałszywe oskarżenia pod kątem innym tylko się ośmiesza..

Aniapearl

To gratuluję, skoro swoje osądy opierasz na komentarzach często zwolnionych lub zakładających konkurencyjne firmy pracowników.

ala:*

Aha i jeszcze jedno zachęcam każdego do wysłania cv. Warto!

ala:*

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Dostałam szansę i ją wykorzystałam. Firma zapewniła mi profesjonalne szkolenie, wsparcie i możliwość rozwoju. Mnóstwo się nauczyłam, jak rozmawiać z klientami, jak pisać teksty, jak negocjować i przede wszystkim jak wierzyć w siebie i swoje umiejętności. Moja praca jest doceniania i nagradzana. I tak to jest laurka dla Public PR bo to miejsce gdzie warto pracować! Dobrze wiem kto tu pisze, może się przyznacie - o ile macie na tyle odwagi cywilnej i przyznacie się jak to nauczyłyście się wszystkiego w Public PR - i wykorzystałyście do własnej, konkurencyjnej działalności wobec byłego pracodawcy, podbierając mu przy okazji pracowników i klientów. Swoimi nieprawdziwymi wpisami obrażacie wszystkich pracujących do lat w tej firmie od lat. Zaangażowanych w pracę i lojalnych wobec Klientów firmy. Ale w taki sposób wystawiacie laurkę tylko sobie.

hahaha

Specjalisto ds. PR, ta firma ma tylko wspólnego z PR.... co wcale, nie przepraszam, jedynie nazwa nawiązuje do PR-u.... Firma o której mowa, zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej do gazety prawnej wiec gdzie tu PR?? Więc skoro osoby zarządzające tą firmą twierdzą, że to ich kwalifikuje do bycia firmą PR-ową no to... chyba dalej nie muszę komentować:) Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

foka11

Dziwią mnie wasze opinie, byłam w tej firmie jakiś czas temu na rekrutacji. Generalnie bylo ok, doszlam do 2 etapu. Normalnie, milo i z usmiechem. Pelna profeska, testy itd Praca wydaje się wymagająca i chyba nie dla mnie ale dla bardziej przebojowych jak najbardziej :)

shakin

na rozmowie jest kilka etapow, dwa pierwsze sa banalne, na tym ostatnim musisz wejsc do biura szefa i ten sprawdzi czy sie nadajesz. musisz udawac ze cos sprzedajesz. wchodzac do tego biura przechodzisz przez inne biuro, w ktorym siedzą ludzie rozmawiaja przez telefon sprzedajac chyba to co ty na tej rozmowie. ogolenie jak telemarketing. a czy cos bedziesz pisac to nie wiem bo mnie nie zatrudnili.

Zostaw merytoryczną opinię o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY - Katowice

• Jak się pracuje w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Zobacz opinie na temat firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Kandydaci do pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY
2.5/5 Na podstawie 610 ocen.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY