Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar

Diafánion

Opinie o Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar

Słowa kojarzące się z Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar (wakacyjna przygoda): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako (niska) Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni) Od jakiej stawki można negocjować pensję? ( od 600 EURO tygodniowo) Najbardziej podobało mi się w Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar:(poznanie nowych ludzi) Najbardziej nie podobało mi się w Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar: (wysoka temperatura)

Zostaw opinię o Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar - Diafánion

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chrissi Akti Restaurant-Cafe-Bar