International Produce

Anglia

International Produce

Opinie o International Produce

Jak przedstawia się sytuacja International Produce na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Anglia i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Stella

Czy firma działa normalnie? Czy jest tak dobrze tu pracować, że przestaliście pisać?

felix

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera... to oczywiście trochę tak złośliwie bo wiadomo jak tu jest

Sam

sezonowy warzywniak,roboty mało ! chceta to róbta w w kilku agencjach i kilku robotach ,moze na bilet i dobrą Whysky zarobita:)

Stachu

Umyj uszy kolego,nie wiem skąd masz takie informacje!!!Skoro minimum Ci pasuje w Uk to ok :) no w polsce robisz za 5 zł ,więc dla ciebie to jest 2 razy więcej w Uk:) dobre :):):) tak płaci Ipl .

Stachu

No właśnie ,Ty przyjezdzasz na parę miesięcy chapiesz,chapiesz i wyjezdzasz .Ci co tu mieszkają na stałe cierpią przez takich jak Ty kolego.Wiesz dlaczego? ze chapiecie jak koty Jinksy,psując w ten sposób rynek pracy!Dlatego tez Angole nie lubią nas za to i podkręcają nam śrubki,przez takich ludzi jak Wy!Ludzie którzy tu zyją na codzień!ps praca ma być pracą a nie wyścigiem szczurów!

Igor

Tak działają agencje pracy w Uk.Liczy się sztuka człowieka,a czy ty masz potem pracę nikogo to nie obchodzi! Grunt,ze agencja zarabia .Tak to się dzieje w Uk moze jeszcze gdzie indziej w Europie ,choc nie wydaje mi się...

Igor

Czego nie rozumiesz? co tu rozumiec, za kazdego nowego pozyskanego mają kasę a ,potem wynocha !

Stary Marych

Tej Aloes czy tam Kaktus :)Skoro masz takich zajefajnych kolegów ,to co się dopytujesz jak na Komendzie?To. co masz takich wspaniałych kolegów i jeszcze ci nie załatwili roboty?:):):)

Janek

Zapomniałem dodac,tam jest lipa prawie przez cały rok,tzw martwy okres.Chyba ,ze masz kontrakt i dzielą twoim urlopem jak jest lipa nawet dla nich z robotą.Nara

Janek

Zgadzam się z Ktosiem,tez tam pracowałem lipa tam z robotą ,układy układziki.Pozatym zawsze są butelki w Normanton,Forza i duzo innych zakładów

Sergiej
@Janek 07.12.2015 22:37

Daj sobie na wielki luz czlowieku z kołchozem butelkowym i forzą. Chyba, że nie masz szacunku sam do siebie to idz robic za niewolnika. Forza pffff

Sergiej
@Janek 07.12.2015 22:37

Ktoś

jak jesteś słoikiem z polski ,masz rodzinne klany to może zalatawią ci fuchę w męskiej toalecie , np. umycie konewki dla islamistów ! Narazie czesc ,sam sobie chłopie sprawdz i nie zawracaj gitary na forum

Ktos

Masz racje,trzeba sprawdzic samemu .Oglaszają sie na prawo i lewo ,zle szukasz.Rekrutują od nowa, bo ludzie pouciekali ,więc szukają nowych!Ogloszenia wiszą w Normanton ,Wakefield i pewnie w Bangladeszu:) ps.jesli pasuje Ci praca 1 dzień w miesiącu to polecam! no zawsze coś...:):):) Jak nie ma pracy w Ipl to wyslą Cię na czekoladki w Fetersthone ,gdzie zakład jest zdominowany przez Gipsy i LItwę! i nie przezyjesz! :)POzdrawiam :)

Ktoś

Tak,sugeruje ze urlop jest zle naliczany.Typowe dla agencji! Brak pracy teraz a rekrutacja na maxxxa!!! Zenada! Jesli masz okazję do zdala od tej firmy!!!

Ktoś

Zobacz Chłopie w jaki sposób Ci naliczana. :)Każdy ma prawo do swojej opinii,..

Ktoś

Z urlopem jest kłopot, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wypłacanie!.

Ktos

Rasista Gary i spółka rządzi.Bez znajomosci nie masz co liczyc na pracę.Jak jest robota to nawet komsitów i moherowe berety przyjmują.Teraz roboty brak/zamówień niby brak/

Adam

@miłosz, no raczej nikt na wolontariat by się nie decydował, kiedy szuka pracy, ale czy płaca to się dowiadujesz dopiero w dniu, kiedy ma przyjść przelew, to, że dadza umowę ze stawką nie oznacza, że płaca, p oto są takie fora, jak gowork, coby weryfikować płatności. Nie wiecie jak teraz jest z praca w International Produce? Warto?

iga

I jak z pracą w IPL? Jaka jest tam temperatura? Słyszałam że agencja concept nie płaci, to prawda?

trisomik

Witam, ja pracuje w Ipl od lutego zeszłego roku, najpierw przez Pmp a od czerwca na kontrakcie i naprawdę nie mam na co narzekać. Praca może trochę monotonna ale trafiłem między świetnych ludzi to i dniowka leci lepiej. Koniec końców bardzo solidny pracodawca według mnie. Jeśli chodzi o agencje to teraz nie ma już Pmp tylko Concept i z nimi z tego co słyszałes straszne jaja. Nic się nie da załatwić, problemy z urlopem itd.

Pinek

Nie wiem czyj to pomysł, ale trzeba przyznać mocno oryginalny... chociaż nietrafiony zupełnie, bo rozwiązanie dobre ale dla dzieci w przedszkolu...

tarrick

dużo lepszą motywacją byłyby jakieś premię, to trafiłoby do człowieka od razu. A plastikowe medale, no cóż...

Panakin

Zabawna opcja z tymi plastikowymi medalami, jeszcze o czymś takim nie słyszałem, ale dobrze, że chociaż tak International Produce docenia ludzi.

Cichocki

Plastikowe medale :)?? To już lepiej jakbyście ordery uśmiechu dostawali. No ale nie ma co narzekać, są firmy, gdzie kijem po głowie się dostaje niemalże.

gosik1

W Firmie IP pracowalam 4 lata temu. Niestety zmienila sie agencja ,a nie znajac jezyka nie moglam tam wrocic.Praca jednak podobala mi sie ze wzgledu na system.Potrafie pracowac w niskich temperaturach i to mi wcale nie przeszkadza.Jestem osoba zdyscyplinowana i dyspozycyjna.Jak moge spowrotem wrocic do tego zakladu? Bariera jak wspomnialam jest jezyk jednak duzo rozumiem po ankielsku lecz nie umie sie wyslowic. Malgosia

2008/B

witam, pracowałam w IP przez pół roku. Niestety w większości komentarzy jest bardzo dużo prawdy. Łatwiej było się dogadać z Anglikiem, niż rodakiem. Niestety. Cieszę się że wróciłam do kraju bo tak jak jeden mądry a Was napisał \"traciłam szacunek do siebie\". Środowisko ludzi bardzo specyficzne i powoli człowiek zaczyna się gubić, traci wartości i po prostu wpada w depresję bo żaden normalny człowiek nie postępuje tak jakby był kims innym. Zresztą, jest tam naprawdę mała garstka ludzi którzy mają odrobinę honoru i godności. Niestety nie są to \"line\" liderzy, \"palacy angielscy\" którzy wyrzej(usunięte przez administratora)

amlmslmd

Ja osobiscie pracuje dla PMP 3 miesiace, i jestem zadowola w 80%, maja swoje dziwne fochy ale idzie sie z nimi nawet dogadac, nie mozna im sie pokazac ze jest sie zlabym. Trzeba po prostu z nimi krotko rozmawiac

Moge tylko powiedziec ze i agencja i fabryka w Normanton chodzi mi o PMP i tak zwane ;OWOCOWO; jest tz Masakrą ludzie na linii sa traktowani jak (usunięte przez administratora) panuje tam wyścig szczórów wszyscy wszystkiego sie boja strach wyjść do WC bo to tez dobry powód zeby ćie wywalic.panuje tam zła atmosfera,niskie temperatury,gówniane zarobki i dużo bym wymieniać.powiem tylko ze ciesze sie ze uwolni lam sie z tego (usunięte przez administratora) znow mam szacunek do siebie bo tam zaczynało mi go brakowac.

chdn

To co robią panienki w biurze to skandal! Siedzą trzy polskie(usunięte przez administratora) i gadają po angielsku, nie chcą pomóc w czymkolwiek! (usunięte przez administratora)

pracownik - 2010-01-30 01:35:03 ja pracowalam na orange i bardzo mi sie podobało był porządek i wogóle wzyscy wiedzieli co maja robic, gorzej było na berry berry najlepsza zmiana bo moja :D

Zostaw opinię o International Produce - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Produce