POLMER SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o POLMER SP. Z O.O.

Luki

Praca i warunki przeciętne czterobrygadówka zarobki kiepskie a jak przez pod firmę to praca na umowę zlecenie i zarobki niźsze o ok. 500zl niż bezpośrednio przez Polmer ktory zatrudnia na umowę o pracę nie polecam wytrzymałem 2 miesiące.

eh szkoda gada co tam się dzieje! porażka.. [usunięte przez moderatora] pracować ok 2 lata i niegdy nie mieć premii ? za głupie papierosy ? i patrze c tych [usunięte przez moderatora],którzy mądrzą się i usprawniają nasz pracę ?na zasiłku więcej płacą.a nie jak beduini [usunięte przez moderatora] w POLMERZE nigdy nie będzie lepiej bo do władzy dostajją się coraz to lepsi . aj nie polecam nikomu pracy tam .

Zostaw opinię o POLMER SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMER SP. Z O.O.