Opinie o Fiesta Nieruchomości Piotr Leszczuk w Warszawa

Fiesta Nieruchomości Piotr Leszczuk
3 40 52 5 1
Karolina Nowy wpis
 Rekomendacja

Bardzo rozsądni ludzie, świetne i świeże podejście do rynku nieruchomości, jak dla mnie wzorcowo.

Adr Nowy wpis

Bez zastrzeżeń póki co

Mariusz
 Rekomendacja

Jest potencjał na jakiś rozwój, ogólnie robota jest spoko, nie czułem się źle traktowany jako pracownik, a z wypłatami nigdy nie było obsuwy (czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej firmie w której pracowałem)

@Mariusz

Dla swoich pracownikow sa w porzadku Tu chodzi o klientow panie Mariuszu

Obserwator
@Jola

@Jola, ale tu jest miejsce na opinie o firmie jako pracodawcy, a nie usługodawcy. Jeśli jesteś niezadowolona z obsługi napisz na ich wizytówce w Google'u.

@Obserwator

A firma to nie pracownicy ich praca zaangażowanie w uslugi dla klientow Ponizsze posty swiadczą o czyms innym o niezadowoleniu w prowadzeniu spraw klientow A jesli chce cie stworzyc dla siebie strone dla pracownikow i chwalic siebie a przede wszystkim szefa to prosze bardzo Pod szyldem CHWAL SIE SAM

@Jola

Kpina jakaś

Darek Nowy wpis
@Obserwator

Tylko najczęściej to właściciel mieszkania nie wie, że firma fiesta (usunięte przez administratora) podwykonawców i wręcz ich okrada np. zamiast ustaleń według umowy 15 tyś za pracę daje 10 tyś dlatego często zmieniają pod wykonawców którzy albo już robią tą robotę byle jak, albo zostawiają mieszkanie w trakcie remontu i przychodzi inna firma która też będzie oszukana, więc nie wydaje mi się żeby na google w wizytówce obsmarowywać podwykonawców którego i tak już okradziono to jeszcze im dołożyć negatywną opinię, a firma fiesta tak właśnie zarabia pieniądze.

Odpowiedź
 Rekomendacja

Jak dla mnie w porządku, nie czuć presji z góry, sporo luzów, ale też robota jest robiona.

Mirosław Nowy wpis
@Odpowiedź

Oceniasz pracę w Fiesta Nieruchomości jako "w porządku", a jakie plusy współpracy mógłbyś wymienić? Jak układają się relacje z przełożonymi i czy jest premia uzależniona od wyników?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Fiesta Nieruchomości Piotr Leszczuk w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robert
 Rekomendacja

Mogę polecić od siebie, jest w tej firmie potencjał, kilka filii w całej Polsce, każda daje radę. Opinie klientów są zazwyczaj pozytywne, tak więc dodaję jedną od siebie ze strony pracownika :)

Conan

Wypłaty w terminie, dobra umowa, swobodne warunki pracy - tyle ode mnie.

Ewka

Podpowie mi ktoś jakie zasady pracy czy współpracy obowiązują w firmie?

Rekomendacja

Nie jestem epwien czy mogę zgodzić się na tak niską średnią i negatywne komentarze, współpracowałem z Fiestą zarówno jako pracownik, jak i później współpracownik po tym jak zmieniłem pracę. Nasze relacje się nie zmieniły, wciąż byłem zadowolony i chciałem kooperować z tymi ludźmi. Nie wiem, może miałem szczęście?

Miś
 Rekomendacja

Czy można wiedzieć coś więcej na ten temat? Ponieważ siedziałem w firmie dość długo i nie słyszałem o żadnej sytuacji tego typu, nawet od pracowników z którymi utrzymywałem kontakt później.

Ron Swan
 Rekomendacja

Jeszcze się na FIeście nie zawiodłem póki co, raczej słowni i pozytywni ludzie, z którymi można się dogadać.

Zadowolona
 Rekomendacja

Dość ogarnięta firma pod względem doświadczenia w branży jak i podejście do pracowników i współpracowników. Jak ktoś planuje zaciągnąć się w szeregi, to chyba warto, a przynajmniej ja tak uważam.

@Zadowolona

To samo co powyzej Chcecie tam pracowac to pracujcie tylko uczciwie do klientow a nie wszystko dla siebie

Tomasz

Bardzo nieuczciwa firma. Narazili nas na ogromne koszty oraz wielokrotnie okłamali. Umowa nie chroni w żaden sposób osób, które oddają tej firmie mieszkanie pod opiekę.

Tak51Nie
Ilona
@Tomasz

Dokładnie zgadzam się z wszystkim co napisał Pan Tomasz. Nigdy nie powierzajcie swojego mieszkania tej firmie! Nie odbierają telefonów, dbają tylko o swoje dobro. Są nieuczciwi, niesłowni i niekompletni! Mamy więcej pracy, niż jakbyśmy sami wynajęli mieszkanie...dawno nie współpracowałam z tak nieuczciwa firma.

Darek

Naszą firmę(usunięte przez administratora)faktura wystawiona, a i tak nic sobie z tego nie robią

Tak3Nie
Alicja w krainie czarów
 Rekomendacja

Tak bez przegladania reszty opinii tylko dodam od siebie - byłam zadowolona z roboty, krótko bo krótko, ale przyjemnie wspominam ;]

Oszukany najemca

ODRADZAM!!!! Uważajcie!!! (usunięte przez administratora) jest miła jak jest wszystko ok. W przypadku problemów nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. (usunięte przez administratora) Sprawa idzie do sądu.

Tak9Nie
Warsawer
Nazwa działu: Handlowy

Absolutnie wszystkie negatywne opinie to prawda- Pani Agata P- chamska i opryskliwa w mailach- nie odbiera telefonów- straszy konsekwencjami- umowy nie zgodne z obowiązującym prawem- opóźnienia w zwrocie kaucji- odradzam współpracę z ta agentka- sprawę kierujemy na policję.

Tak10Nie
Darek

Uśmiechnięta buźka to zła opinia dla tej firmy

Tak9Nie1
@Darek

Tak dla jasności uśmiechnięta buźka to zła opinia dla tej firmy

Tak8Nie1

@Darek

Tak właśnie działa ta firma, najpierw są negatywy w komentarzach, to trzeba zmylić przeciwnika i wymyślają jakieś buźki, no na kombinowaniu znają się naj lepiej, po co 2 buźki przy negatywnym komentarzy bo nie wiem jest klient nie zadowolony i mniej zadowolony? ???? Kpiny jakieś

Tak9Nie1

zdenerwowany

Bardzo nie uczciwa firma zgadzam sie Pani Agnieszka P jedna z ich pracownic nie odbiera telefonow nie chce oddac kaucji i innych kosztow Sprawa sadowa Unikajcie ich z daleka

Tak17Nie1
Viol
@zdenerwowany

Wow, pracuję tam jakiś czas i nie słyszałam nigdy takiej afery, nie ufałabym losowym komentarzom.

Tak5Nie2
Zdenerwowany
@Viol

To dlaczego nie ma pełnego imienia i nazwiska skoro wszystko ok Cóż może pracownik powiedzieć A czy pracownik czytał te wszystkie opinie? To nie są losowe Losowe są u was na stronie które sami napisaliście laurki w ramkach Nawet gdyby była jedna negatywna opinia to profesjonalna firma reaguje i naprawia błąd

Tak14Nie

@Viol

To chyba Monika pisała, albo pracownik pod przymusem

Tak15Nie
@zdenerwowany

Tak dla jasności uśmiechnięta buźka to zła opinia dla tej firmy

Tak7Nie
Karol

Normalna, dobra firma. Nie wiem skąd Wy te negatywy bierzecie :DD

@Karol

Normalna? A czemu na głównej stronie niema opinii? Czego się boją? bo by musieli codziennie nową stronę zakładać .Ja jeszcze nie widziałem tam zadowolonego klienta, a jeśli jest taki to jest nieświadomy, ale przekona się o tym na pewno. Ludziom można mówić nie wkładaj ręki do ognia, a i tak ją włoży i na tym ta firma żeruje, nakraść ile się da i wyjazd do USA

Tak16Nie

Marek
@Karol

Masakra jakaś, a nie firma!! Przy firmie to to coś nawet Nie leżało, ktoś się powinien zainteresować tą firmą (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
JA

Fiskus miał by co tam robić, Na większość remontów nie mają umów z firmami remontowymi robią to po cichu, nie mają kompletnie pojęcia o prowadzeniu firmy jest tyle innych firm ze z tą lepiej nie ryzykować

Tak19Nie

JA

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie radzę współpracować z tą firmą. Naszą firmę P. Monika okradła na 14000tyś zł faktury wystawione i i tak nic sobie z tego nie robią firma jest już w rejestrze dłużników w biku... Firma jest nastawiona tylko na własne korzyści klient się liczy tylko do podpisania umowy, a dalej już sądy i tak zapłacisz!!!

Tak18Nie

Marta

Fiesta Nieruchomości do biura w Warszawie poszukuje Specjalisty ds Zarządzania Najmem. Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferowane jest stałe wynagrodzenie i system premiowy. Jeżeli poszukujecie większej ilości informacji, to znajdziecie je tutaj: https://fiesta.nieruchomosci.pl/praca/ Czy ktoś z Was jest już zdecydowany na rekrutację?

Tak2Nie1
Olo
@Marta

Nie wiem czy coś się zmieniło, ponieważ przewinąłem się przez Fiestę dawno temu, ale w kwestii wynagrodzenia i podejścia do pracownika wszystko było OK.

Marek

Pan Paweł jest osobą nie słowną, sama firma też musi przemyśleć w jaki sposób chce pozyskiwać klientów, najpierw się umawiają, a potem nikt się nie pojawia, a telefon wyłączony. Odradzam! Moje sugestie dla Fiesta Nieruchomości: Jeśli się z kimś umawiacie, to w sytuacji, gdy nie dotrzecie na spotkanie wypada o tym poinformować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być słownym.

Tak16Nie

Anna

Moja współpraca z tą firmą to istny koszmar. Agencja niesolidna, nastawiona tylko na własny zysk. Są nieuczciwi, kłamią i nie dbają o powierzone nieruchomości.

Tak24Nie

Konrad

Również nie jestem w stanie zgodzić się z negatywnymi opiniami, moja współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Wszystko w terminie, tak jak się dogadaliśmy, bez żadnych "haczyków" i innych udziwnień. Raczej solidna firma.

Ilona

Zdecydowanie ODRADZAM współpracę z tą agencją. Firma nierzetelna, nieuczciwa i choć na początku jej zaufaliśmy szybko się zorientowaliśmy, że osoby tam pracujące nie znają się na swoim fachu i dbaniu o klienta. Powierzyliśmy im mieszkanie, sami wyjeżdżając na drugi koniec świata. Mieszkanie kilka miesięcy stało niewynajęte, następnie co miesiąc był problem z terminową i właściwą kwotą na konto. Myśleliśmy że powierzając mieszkanie firmie, będziemy mieli "problem" z głowy, okazało się, że firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nigdy nie zdecydowałabym się na ponowną współpracę z firmą FIESTA.

Tak34Nie
Sss taki jestem
@Ilona

Bardzo prawdopodobne. Jako osoba chcąca wynająć mieszkanie muszę powiedzieć, że umowy są bardzo niekorzystne. Zależało mi na wynajęciu, dlatego pewne 'blachostki' bylem w stanie łyknac. Termin 3 miesięcy wypowiedzenia umowy w dzisiejszych czasach jest 'must'. Nie wiem co się stanie jutro. Jak bym wiedział nie zajmowałbym sobie ani innym głowy. Jednak Pan Marek K. nie był w stanie tego zaakceptować. Postanowił szukać dalej 'jelenia' . Bardzo utkwila mi w pamięci jego twarz. Niby nieśmiały, ale 'taki korpo'. Na zdrowie Panie K.!

Tak18Nie
Przemysław

Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami. Jako właściciel mieszkania na wynajem jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi świadczonej przez firmę Fiesta. Opiekunowie mieszkań są przyjemni, poważnie i uczciwie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie polecam.

Tak3Nie

Cardos

Zdecydowanie odradzam osobom poszukującym agencji która zajmie się Waszą nieruchomością! Przedstawiciele firmy są NIEKOMPETENTNI, NIEPROFESJONALNI i NIESŁOWNI. Zdecydowanie nigdy więcej nie powierzę mojej nieruchomości pod opiekę tej firmie!

Tak30Nie

Klient

Polecam, świetna, odpowiedzialna firma z dużym doświadczeniem

Tak5Nie1

Zostaw opinię o Fiesta Nieruchomości Piotr Leszczuk - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie