Maritim Shypiard sp z.o.o

Gdańsk

Opinie o Maritim Shypiard sp z.o.o

maciek
użytkownik zarejestrowany

widziałem w internecie informację, ze była licytacja majątku Maritim Shypiard sp z.o.o, także upadli i zakonczyli swoja działalność.

biurowa

a teraz juz przestali szanowac ludzi

maja teraz wielki balagan no i problemy z wyplacaniem pieniedzy podwykanawca.

o mój Boże i jeszcze gorzej ogólnie praca ok tylko ludki siedzący na górze nie wiedzą co robią.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Maritim Shypiard sp z.o.o ( stresująca, Pracodawca szuka tylko mozliwosci do zwolnien): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zły . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ogólnie ekipa jest ok ale atmosfera jest nieciekawa . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Maritim Shypiard sp z.o.o: Najbardziej nie podobało mi się w Maritim Shypiard sp z.o.o:

Zostaw opinię o Maritim Shypiard sp z.o.o - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maritim Shypiard sp z.o.o