DE ROOY Polska

Żary

Opinie o DE ROOY Polska

Dan
użytkownik zarejestrowany

Muszę Ci powiedzieć @Moniak że generalnie można faktycznie zacząć negocjacje i od 4000 złotych, niektórzy z tego co słyszałem mają i więcej, ale faktycznie mieli już doświadczenie, którego np. ja nie mam, aczkolwiek zacznij wyżej, najwyżej zejdziecie trochę

nemo
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z DE ROOY Polska stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są .. kołchoz. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?4000pln Najbardziej podobało mi się w DE ROOY Polska: pieniądze Najbardziej nie podobało mi się w DE ROOY Polska: kierownictwo

Zostaw opinię o DE ROOY Polska - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DE ROOY Polska