kami trans Adam Michalewski

Jelenia góra

Opinie o kami trans Adam Michalewski

Widać ze to albo konkurencja, albo.....coż dlaczego sie nie przedstawi? Pisać każdy może....tylko dlaczego w taki sposób? Pozdrawiam Kami Adam Michalewski

witam jak możecie to omijajcie tą firmę szerokim łukiem to firma która nie szanuje niczego ani pracowników którzy tam pracują jednym słowem jest to firma nierzetelna w swoich obietnicach i droga a także sposób w jaki pracuje i działa daje wiele do życzenia zero poszanowania zarówno dla klientów jak i pracowników. jednym słowem dno i wodorosty jak najdalej o tej firmy to jest jak zaraza, która trzeba tępić jak szkodnika.pozdrawiam

Zostaw opinię o kami trans Adam Michalewski - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kami trans Adam Michalewski