MASZOŃSKI-LOGISTIC MIROSŁAW MASZOŃSKI

Toruń

Opinie o MASZOŃSKI-LOGISTIC MIROSŁAW MASZOŃSKI

Edyta

Nie wiedziałam wcześniej i też nikt z Was nie wspominał o inicjatywie firmy MASZOŃSKI-LOGISTIC MIROSŁAW MASZOŃSKI, czyli o wolontariacie pracowniczym. Czy sami pracownicy, którzy w nim uczestniczą mogliby powiedzieć na czym on polega? Również firma została Inwestorem jednego z rejonów Polski, stając się partnerem lokalnym SZLACHETNEJ PACZKI. Czy cieszycie się, że firma wspiera uboższych, że chce pomagać? Popieracie takie inicjatywy?

Edyta

@kops masz rację pensja jest zachęcająca, ale dużo osób tez zwraca uwagę na benefity. Mógłbyś coś więcej o nich powiedzieć? Na co możemy więcej liczyć w MASZOŃSKI-LOGISTIC oprócz pensji?

kops

Benefity @Maciek w tej firmie idą swoją drogą, no ale jak dla mnie to same zarobki w tej firmie są zachęcające, ponieważ przekraczają 4000 netto na start.

Zostaw opinię o MASZOŃSKI-LOGISTIC MIROSŁAW MASZOŃSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASZOŃSKI-LOGISTIC MIROSŁAW MASZOŃSKI