Business Solutions - Wojciech Karłowski

Bełchatów

Opinie o Business Solutions - Wojciech Karłowski

Ewa

Pracowałam w tej firmie i nadal chciałabym pracować, są konkretni, wiedzą, czego chcą, mają jasne zasady działania i są transparentni. Co ważne - dyrektor jest człowiekiem niezwykle przyjaznym, wesołym, ale konkretnie podaje jakie są jego oczekiwania. Podobało mi się tam to, że nie ważne, czy przychodziłam ja - szkoleniowiec, dyrektor jakiegoś urzędu, czy zwykły człowiek na bezrobociu - z każdym się witał, podawał rękę, zapytał co słychać, pamiętał o czym rozmawiał z danym człowiekiem ostatnio. Takich ludzi myślałam że już nie ma (bo to takie jakby z innej epoki). Szkoda tylko, ze trzeba tak wysoko wchodzić do biura:)

Zostaw opinię o Business Solutions - Wojciech Karłowski - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Solutions - Wojciech Karłowski