netto139

Szczecin

Opinie o netto139

witam pracowłam w netto w szczecinie na pomorzanach zostałam zwolniona przez panią dystrykt(usunięte przez administratora) dlaczego nie wiem może dlatego że kiedy tylko zadzwonili do mnie z pracy czy moge przyjść bo kogoś nie ma leciałam jak głupia by pomóc im w pracy ? a może dlatego że kiedy tylko poprosili aby zostać dłużej w pracy zostawałam nawet i po12 godzin jak trzeba było ?? nie wiem a może i dlatego że zdażyłomi sie iść na zwolnienie raz gdy miałam chore nerki a następnie gdy okazało sie że mam martwą ciąże .Uważam że tacy ludzie jak ta (usunięte przez administratora) nie powinni wogóle pracować na tym stanowisku ale widocznie nie liczą sie tu dobre intencje pracownika tylko wymysły jakiejś kobiety która chce podpasować sobie załoge

Zostaw opinię o netto139 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netto139