paris optoque

Gdańsk

Opinie o paris optoque

dobra rada omijajcie ten salon szerokim łukiem, pracują tam osoby bez wykształcenia i kultury osobistej. ( komputerowe badanie wzroku maszyną stuletnią , w pomieszczeniach w ogóle do tego nieprzygotowanych, brak jakichkolwiek warunków sanitarnych wiele do życzenia pozostawia także osoba wykonująca badanie nie są to na pewno okuliści ewentualnie optometrysta bez kompletnego wykształcenia, zdarzają się też osoby które nic z optyką nie mają wspólnego) . Co do kierowników po szkole zawodowej zostawię bez komentarza . Ich nie wymiarowy czas pracy sprawia , że kiedy zabraknie osoby na drugiej zmianie pracujesz po kilka dni po 12 H

Zostaw opinię o paris optoque - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie paris optoque