ifp sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o ifp sp. z o.o.

Miks

Wiecie co, jest naprawdę fajnie, nie ma na co kompletnie narzekać, dobrze się dzieje we firmie a będzie się działo jeszcze lepiej, jest miejscami fenomenalnie, naprawdę dobrze, a będzie sądze jeszcze lepiej

wiadomo, skąd pochodzą założyciele ifp, i co to są za typy..tylko ludzi wyzyskać za marne pieniądze. wszystko tylko nie IFP zwłaszcza pod tym kierownictwem....

blue

w tej firmie można jedynie dorobić się "GARBA"masz w miarę dobry zarobek ale przy 240 godz.,o hali szkoda gadać bez ogrzewania,7 dniowy system pracy,lakiernia spawalnia piły oraz szlifiernia w jednej hali-powodzenia.Na koniec roku zamiast bonów jak wszystkie normalne firmy dają talerz kaszy troszkę mięsa+2.3 piwa SUPER!

Zostaw opinię o ifp sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ifp sp. z o.o.