Klaudia salon meblowy Łazy 42-450

Łazy

Opinie o Klaudia salon meblowy Łazy 42-450

romel

@zont ofert pracy też bardzo dawno nie było. Albo nie funkcjonuje,albo nikt tam nie chce się zwolnić :)

...a

[usunięte przez moderatora] sami kase nabijają i każą charować za marne grosze, wiecznie niezadowoleni, a szefowa to szkoda gadać

loo

a jakie tam dają wynagrodzenie? płacą w terminie >?

Szukasz pracy?

...........

ludzi pracujących tam z tego co wiem też nie szanują,kiedyś się to zemści

miki

Myślę że ludzie tam pracujący to niestety niekompetentni de bi.l,ki szczególnie ten czorny z Zawiercia< to jest model, cwaniak >. Obsługa chamska, nieudaczna, właściciele salonu bez pokory. Myślę że długo nie pociągną sprzedając taki towar ... żenada niepolecam tam zakupów a tym bardziej pracy gdyby się komuś tam przytrafiła- kasa kicha i atmosfera kicha. i ,,paluszki,,tam ucinają bez jakich kolwiek rekompensat. I oczywiście właścicielka która z wielkiego niebytu wrzeniła się w biznes...śmiechu warte.ale cóż fortuna kołem sie toczy.czas płynie a Pani iwona jak zawsze piękna baba Jaga z rozchuśtanym włosem , i chudą du pecz,k ą...bbbrbrbrrr

Zostaw opinię o Klaudia salon meblowy Łazy 42-450 - Łazy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klaudia salon meblowy Łazy 42-450