R.B.S IZOL NORWEGIAN

Gdańsk

Opinie o R.B.S IZOL NORWEGIAN

firma spoko.Jeszcze 3 miesiące temu trochę kulała po wielkim kryzysie ale teraz widzę ,że mocno prą na przód.Stocznia daje im ogromne zlecenia do realizacji.Teraz jeszcze załapali się na Norwegię.Majster w porządku tylko ,że gania ludzi karierowicz co bije rekordy przedwczesnych terminowo ukończonych prac.Gdziny się zgadzają,pieniądze taż tylko czasem termin wypłat przesunie się o kilka dni a nawet tydzień.Łatwo się tam przyjąć ale i łatwo wylecieć.Szczerze mówiąc to ja tu zostaje.

Zostaw opinię o R.B.S IZOL NORWEGIAN - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.B.S IZOL NORWEGIAN