Vigilantes Services Sp. z o.o.

Sales

Opinie o Vigilantes Services Sp. z o.o.

majkel

edek, teraz to i tak nie poszukują ludzi do pracy - raczej nie ma co aplikować

LOVELAS

CZYM ZAJMUJE SIĘ TA FIRMA BO ŚLEDZĘ RYNEK PRACY I CHCIAŁBYM TAM APLIKOWAĆ

Stanisław

Pracowałem w firmie Vigilantes około 5 lat. Terminowo i sumiennie wypłacali wynagrodzenie. Jak ktoś jest pijak i złodziej to nie ma się ci dziwić że zostaje wywalony na zbity pysk bez wynagrodzenia. I popieram. Przez takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobre firmy tracą renomę i klientów. BARDZO DOBRA FIRMA!

Zlodziejska firma okradajaca swoich pracownikow. Malo tego , ze nie placi w terminie to jeszcze stosuje w umowach niedozwolone zapisy umozliwiajace pozbawianie wyplat. Kwalifikuje sie do sprawdzenia przez PIP

adam kaliński

Najgorsza firma jaka moze byc nie płaca sumiennie mnie i pieciu moim kolegom wisza kase za 2 miesiace .Nie polecam zatrudnienienia w tej firmie ani zadnych z nia kontaktow. [usunięte przez administratora]

Serwisant

nieżetelny płatnik

Zostaw opinię o Vigilantes Services Sp. z o.o. - Sales

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vigilantes Services Sp. z o.o.