bong cały świat kopert

Poznań

Opinie o bong cały świat kopert

byłem tam

ludzie to paranoja po co jechać tak daleko aby sie zarobić kombinują jak mogą nikt nic nie wie kierowniczni wielkie paniusie a wieśniary jeszcze większe pracowałem-am tam rok i w sumie nie wszyscy są do niczego ale ludzie okropni i ta atmosfera jakaś dziwna każdy z każdym ok ale dowalają każdemu i wszędzie no i jeszcze raz te panie kierowniczki operatorki maszyn to sie nazywa jedna lepsza od drugiej a tak serio to .............no brak mi wyrazu złego na te zachowania tam można podpaść nawet za zadługie sikanie lepiej ulotki rozdawać

Zostaw opinię o bong cały świat kopert - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bong cały świat kopert