Pierrogeria

Opinie o Pierrogeria

Aśka

Witam, czy ktoś wie jak obecnie prosperuje Pierrogeria, chciałabym aplikować, ale wcześniej miło by było zaczerpnąć opinii obecnych pracowników :)

warunki do pracy beznadziejne powinnam dostac 1600zl dostalam 500zl wyplaty o wiecej domagac sie nie moglam, przez telefon najlepsi najmilsi obiecywali kase a jak co do czego dostalam tylko 500zl nie polecam!!!!!!!!!!! pracujesz po 14h a nie masz z tego nic!

Oszukany/a

(usunięte przez moderatora) Kiedy potrzebują czegoś to najmilsi ludzie na świecie. Kiedy jednak potrzebujesz wypłaty opcja nr1.) czekasz kilka miesięcy w ratach 150 pln i ile przychodzisz regularnie lub kręcisz awantury opcja 2.) Nie odbierasz w ogóle bo nie mają kasy. Odradzam szerokim gestem. Nie daj się oszukać (i namówić na Amway) :)

dżoana

Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce: praca za darmo, nie liczcie na wypłate i nie wierzcie właścicielom w ani jedno słowo. Takich "biznesmenów" należałoby poważnie karać, może nabrali by choć troche szacunku dla pracowników (o ile znają wogóle to słowo). DNO !!!

Nie polecam!!!kasy na czas nie zobaczycie.i wymagania co do kelnerow sa debilne;szkoda ze nie placimy za oddychanie.jak szef chce to klient wchodzi przed godzina otwarcia,jakies 15-20 min wczesniej,sprzatasz i za chwile [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nie jestes przebrany do pracy(sic!)tipy marne bo z ruchem (usunięte przez moderatora) wiec-omijajcie to miejsce.

Zostaw opinię o Pierrogeria - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierrogeria