Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emmerson Realty S.A. w Warszawa

Grzesiek

Zdecydowanie odradzam firmę Emmerson. Ja pracowałem w nieruchomościach 6 miesięcy. Rozpoczynałem pracę o 9.00, kończyłem często po 21.00. Rano umawia się spotkania i przygotowuje oferty, po południu chodzi się z klientami po mieszkaniach. Wiecznie wszyscy niezadowoleni. Właściciele, dlaczego tak rzadko przyprowadzamy klientów! Czasem, żeby ich uspokoić chodziłem z kimś z biura, np. sekretarką. Klenci jęczą dlaczego tak drogo! No bo bezpośrednio taniej. Ale jak się doliczy prowizję to taniej się nie da. A jak obejrzą już, to zawsze się nie podoba: a to pokoje nierówne, a to za bardzo słoneczne, a to ciemne, a to bez windy itp. Ale jak postałem pod blokiem ok. godziny, czasem dwie, to już im się podobało i widziałem jak biegną do właściciela, ale już beze mnie i dogadują się bez agenta nieruchomości. A mi za robotę kto zapłaci? Za wszystkie telefony, za kopiowanie zdjęć z internetu, za siedzenie przed komputerem od świtu do nocy, jak jaki frajer? Nikt! Papiery w rękę i biegusiem do notariusza, a pośrednika za grzywę i za drzwi! Zgadnijcie ile zarobiłem? Z E R O ! Teraz lepię pierogi w Sulejówku, ale chociaż mam umowę o pracę i 2.000 zł w łapę i bez nerw. Jest za co dzieciom chleba kupić i buty na zimę. Nie warto cwaniakować i liczyć na lekkie pieniądze.

asa

Brak możliwości rozwoju, nieodpowiedni (niekompetentni) ludzie na konkretnych stanowiskach. Oszczędzanie na wszystkim. Zgadzam się z opinią, że praktycznie nikt kto pochodzi z Warszawy nie pracuje w tej firmie.

jeff

Czytam te opinie o tej branży i nie tylko praktycznie tam gdzie wysyłam CV zaraz sobie od tak sprawdzam te opinie zauważyliście że każda ale to każda firma ma złe opinie nawet jeśli pracuje tam 100 waszych krewnych i każdy mówi pracuj tam też jest ok to i tak na tej str są negatywy

mela

hej, a macie może wiedzę w temacie dostania się do pracy do Emmersona? można tam aplikować normalnie jeśli nie mają ogłoszeń?

jasia
@mela

do każdej firmy można aplikować jeśli nie mają ogłoszeń... może okazać się że za chwilę będą kogoś takiego poszukiwać

Kierownik Biura

Pani rekruterka spóźniła się na spotkanie- czekały na już 2 kandydatki. Jak nas mijała nie padło ani dzień dobry ani przepraszam. Jeszcze w trakcie oczekiwania na rozmowę rekrutacyjną- miałam wątpliwą przyjemność słuchania "piątkowych ploteczek" dziewczyny z recepcji i jakiejś innej, które w chamski sposôb wyrażały się o rekruterce oraz od nich dowiedziałam się, że oferta pracy jest już nieaktualna.

W zasadzie banalne- 3 zalety, 1 wada. Poza tym rozmowa była prowadzona "na siłę". Pani rekruterka nie notowała moich odpowiedzi, mam wrażenie, że zupełnie nie była zainteresowana rozmową- albo ma tak dobrą pamięć. Informację zwrotną miałam otrzymać do końca następnego tygodnia. Mija już 2 tydzień. Muślałam, że nie ma już tak działających firm...

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
kolo0787

Czytam Wasze opinie i zawsze jest tak samo, czyli każda firma pośrednicząca na rynku nieruchomości jest taka sama, czyli zła, warunki pracy są mega nie normalne, itp. Firma jedno a ludzie drugie- może po prostu Wy jesteście za słabi, nie dajecie sobie rady w tym zawodzie, który to do łatwych nie należy!! Oczerniacie wszystkich tym samym zniechęcając przyszłych pracowników do spróbowania.

baba

A ja mam propozycję dla doradców nieruchomości z doświadczeniem i znajomością lokalnego rynku. Dla kogoś kto chciałby obsługiwać klienta zamożnego, kogoś, kto potrafi myśleć inwestycyjnie. Corpo ale z głową. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław (usunięte przez administratora)

?

dramat - 1000 zł podstawy...

santro

Zupełnie źle rozumiesz. Jak zakładasz działalność to nie jesteś żadnym pracownikiem tylko partnerem biznesowym i sam odpowiadasz za swoje zobowiązania podatkowe, ubezpieczeniowe itp. niezależnie od tego, czy zarabiasz na siebie czy nie. Bierzesz na siebie wszystkie ryzyka z prowadzeniem na własną rękę działalności gospodarczej.

orion-b

Jest to tzw. umowa śmieciowa - "umowa o świadczenie usług" - gdzie musisz zarejestrować własną działalność. Jest to coś gorszego niż typowe zlecenie lub umowa agencyjna.

do orion-b

czyli zatrudniają tylko ludzi z własną działalnością gospodarczą, skoro trzeba opłacić sobie zus i księgową?

Krakał

Witam prosze o informacje na temat zatrudnienia w firmie Emmerson SA w Krakowie czy warunki różnią się od tych w Warszawie?jaka atmosfera panuje w biurze?Czy przełożeni odnoszą sie z szacunkiem do pracowników?Prosze o opinie

Czy firma Emmerson SA zaproponowała ze wypłaci rownowartość 3-miesiecznych zarobków jako dodatkowa premię?Czy tak należy to rozumieć? Az nie chce się wierzyc proszę o wyjaśnienie

Czy w Emmerson SA zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę? Znalazłam starą ofertę pr i poważnie się zastanawiam czy jest sens tak isc.

Witam Czy ktoś wie jak pracuje się w biurze w Poznaniu bo mam zaproszenie od Emersona na rozmowę w maju i nie wiem czy jest sens tam iść. Dzięki za odpowiedź

krakow

a jak jest w Krakowie. Mam zaproszenie na rozmowę.

Quba

Nie przesadzaj. Masz wysokie wymagania. Dobrze, że buc był trzeźwy :)

Jacek

Nie wierzę im jak psom.

Pośredniczka

W nieruchomościach na rynku wtórnym pracuje się na prowizji, najczęściej prowadząc własną działalność gospodarczą i tak też jest w Emmerson SA. Niektórzy nowi agenci dostają na początek jakąś stałą stawkę, ale za to mają mniejszy procent, gdy doprowadzą do transakcji - to logiczne i sprawiedliwe. Jeśli okaże się, że komuś odpowiada ta praca, to zostaje, ale nie każdy umie pracować z klientami lub szybko rozumie zawiłości prawa dotyczące nieruchomości. Dla nowych agentów w Emmerson SA najtrudniej jest stosować zasady, które są spisane w dokumencie obowiązującym podczas pracy tutaj - regulują one wzajemne rozliczenia pośredników, obowiązki przy ogłaszaniu ofert w internecie, zasady wypełniania i obiegu umów podpisywanych z klientami itp. Ostatnio wzmożono też kontrolę uczciwości klientów a także agentów.

(usunięte przez administratora) Bardzo niskie zarobki i brak możliwości rozwoju. Dla osób wykształconych, z ambicjami stanowczo odradzam.

Słowa kojarzące się z Emmerson SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysokim poziomie Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjna. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 netto Najbardziej podobało mi się w Emmerson SA: ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Emmerson SA: niskie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Emmerson Realty S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Emmerson Realty S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Emmerson Realty S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emmerson Realty S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emmerson Realty S.A.?

Kandydaci do pracy w Emmerson Realty S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emmerson Realty S.A.
1.5/5 Na podstawie 222 ocen.

Emmerson Realty S.A.