F.H.U. WODWIERT

Bielsko-Biała

Opinie o F.H.U. WODWIERT

puch

a u mnie zostawili pompe do plukania wody i tak ja zabezpieczyli ze została w studni jak do nich dzwoniłem to powiedzieli ze mam po studni ni ze to moja wina i za pompe mam im odac pieniądze . wiec po co wogóle zostawili mi ta pompe do plukania wody ????????????????????? a teraz zostaje się powiesić bo 14 tys im zapłaciłem ide z tym do adwokata bo jedynie tam mogę odszkodowanie dostać

juli

nie polecam firmy , nie kompetentni robia na szarych rurach szkoda ze dopiero przy drogiej studni dowiedzialem sie o tym .

JAN

NIE POLECAM WULGARNI AROGANCCY STAL W IEMI ZOSTAWILI PO 2 LATACH ROBIŁEM NOWA STUDNIE BO SAMA RDZA BYŁA W STUDNI

Zostaw opinię o F.H.U. WODWIERT - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. WODWIERT