EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Opinie o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

TARGI IAA 2022
Na tegorocznych targach dostaliśmy odznaczenie od Andreasa Schmitz, prezesa zarządu Schmitz Cargobull AG  za sprzedaż 100 tysięcznej naczepy!
Dostaliśmy podziękowania dla całego zespołu Grupy EWT za zaangażowanie w rozwój marki Schmitz Cargobull. Nagrodę odebrali właściciele Natacha i Dirk Hoffmann.

LinkedIn twierdzi, że praca w firmie na stanowisku Elektromechanik Samochodowy jest dla mnie :P No faktycznie oferta wygląda dobrze, umowa o prace, chęć szkolenia się i socjal. Brakuje mi tylko widełek no i rozwinięcia co wchodzi w te świadczenia dodatkowe?

Nowy wpis

Dzień dobry, Jest nam miło wiedzieć, że spełniamy Pana zawodowe oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym praca@ewt.pl lub telefonicznym (22) 460-49-00 pod którym odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. pozdrawiamy Dział HR

Katy

Dla pewności: blacharz już na start ma umowę o pracę tak jak podaje ogłoszenie czy jest jakiś okres próbny tak zwany? Byłoby super jakby pan jakiś napisał ze swojego doświadczenia dla pewności bo mało napisali w tej ofercie szczegółów.

Pracownik Nowy wpis
@Katy

3 miesiące okres próbny, potem na czas nieokreslony

Nowy wpis

Dzień dobry, Co do zasady w pierwszej kolejności pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę na okres próbny. Jeżeli taka forma współpracy jest interesująca, zapraszamy do kontaktu pod adresem: praca@ewt.pl

Byłem na rozmowie, było kulturalnie wszystko ok, pomijam fakt, że na ogłoszeniu było wpisane inne stanowisko niż okazało się na rozmowie co jest typowe dla firm mentalnie w latach 2000. Jednak jedna kwestia skłoniła mnie do napisania opinii: proszono mnie dosyć stanowczo, abym poinformował, jak już znajdę inną pracę i nie będę brał udziału w rekrutacji. Szkoda, że bez wzajemności, bo minęło już kilka miesięcy i do tej pory nikt z firmy się nie odezwał że rekrutacja zakończona.

Mańka
@Kandydat

To na jakie stanowisko myślałeś, że kandydujesz, a jakim okazało się ono na rozmowie? Dawano Ci znać, ile czasu masz czekać na odpowiedź? Jeżeli decyzja na temat aplikacji byłaby negatywna, to też mieli się odezwać?

Dział HR
@Kandydat

Dzień dobry, Dziękujemy za informację, zostanie ona wzięta pod uwagę przy kolejnych rekrutacjach. z poważaniem Dział HR

Jak długo czekaliście na odzew z EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent Spedytora. Jaki był jej rezultat?

Mechanik Agregatów Chłodniczych ile tego doświadczenia potrzebuje, żeby przyjeli faktycznie? Bo tam wymienili, że jest potrzebne, więc chyba inaczej niż w przypadku tego pomocnika, co niżej tu pisali, że nie jest wymagane? Ja mam pełne 3 lata w zawodzie. Ciekawe czy będzie okej?

3 letnie doświadczenie, które posiada Pan w zawodzie mechanika agregatów chłodniczych jest wystarczajace. Zachecam do aplikowania pod adres mailowy praca@ewt.pl z poważaniem Dział HR

Ciekawy

Czy zatrudniacie ludzi bez doświadczenia,którzy mają techniczne wykształcenie?Chodzi mi jako pomocnik malarza?

@EWT
@Ciekawy

Tak, oczywiście - przyjmujemy też pracowników do przyuczenia. Zachęcam do przesłania CV na adres praca@ewt.pl; lub kontakt telefoniczny (0) 22 733 52 75

@Ciekawy

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia zawodowego celem przyuczenia na stanowiskach pomocnik mechanika, pomocnik blacharza, pomocnik lakiernika.

Klara
@@EWT

I jak długo trwa takie przyuczenie, jest normalnie płatne pensją? Jakie warunki trzeba spełnić jeśli ktoś nie ma doświadczenia?

@EWT
@Klara

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Firma EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Mechanik. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

W związku z rozwojem naszej działalności, nadal poszukujemy kandydatów na stanowiska mechaników. Firma zapewnia pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje.

Zapraszamy do kontaktu przez: praca@ewt.pl lub telefonicznie 022 / 733 52 75

XYZ
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

O proszę! Czy dzięki tym szkoleniom podnoszącym kompetencje można liczyć na awans na wyższe stanowisko? Czy jednak to za mało, aby móc aż tak progresować?

W sieci widziałem ofertę pracy dla sprzedawcy części. Ale napisali że trzeba mieć uprawnienia na wózek widłowy i znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej. To bardzie praca magazyniera czy sprzedawcy? Obowiązki są ze sobą połączone? Jaka jest stawka bo nikt nie podła jej wysokości? Ktoś wie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.? 25 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. IT. Ktoś z Was aplikował?

Ilona

Poszukują Specjalisty HR na zastępstwo przez okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia. Czy chodzi tu o przedłużenie na stałe? Jakie są szanse, że to zastępstwo stanie się szansą na zostanie w kadrach firmy?

@Ilona

Rekrutacja na stanowisko specjalisty HR zakończyła się.

Mark

Witam, czy Państwa pracownicy udzielają odpowiedzi na otrzymane wiadomości e-mail?

@Mark

Dzień dobry. Proszę o podanie szczegółów. Z jakim działem chce się Pan skontaktować?

Erdorodo

Jaka jest rotacja pracowników fizycznych w oddziale we Wrocławiu??ile można zarobić jako spawacz lub lakiernik,czy jest opieka medyczna Medicover,Luxmed??

@Erdorodo

W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z działem HR: praca@ewt.pl

Maja

Firma poszukuje pracowników na stanowisko Mechanika/Młodszego Mechanika/Ucznia. Jeśli ktoś jest świeżo po szkole zawodowej, nie ma jeszcze żadnego doświadczenia oprócz praktyk i tego, co nauczył się w szkole, to czy ma szansę dostać się do takiej firmy i zostać zatrudnionym na umowę o pracę? Zainteresował mnie również dostęp do pakietów sportowych. Co wchodzi w skład takiego pakietu? To by była pierwsza praca mojego chłopaka

@Maja

Jak najbardziej zatrudniamy na umowę o pracę również osoby do przyuczenia. Pakiet sportowy to Multisport. Zapraszamy do kontaktu z Działem HR: praca@ewt.pl

Dariusz

Jest trochę ofert pracy. Chce wysłać CV na pomocnika blacharza. Prócz doświadczenia w naprawach blacharskich pojazdów mile widziane są uprawnienia spawalnicze. Jak ich nie posiadam to jest opcja że firma wyśle mnie na takie szkolenie? W ogóle dają pracowniom możliwości rozwoju czy trzeba samemu się doszkalać? Ktoś wie jak jest?

@Dariusz

Firma w trosce o jakość świadczonych usług kieruje pracowników na szkolenia i kursy doszkalające. Zachęcamy do przesłania CV na adres praca@ewt.pl

Nowyyy

Witam, jak wygląda praca na stanowisku mechanika we Wroclawiu??? Jak atmosfera, zarobki itd. 25 lat doświadczenia przy osobowych i 7 przy ciężarowych i naczepach. Praca na zmiany?? Benefity?? Jak z premiami, i stawka na rękę???

@Nowyyy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z kierownikiem serwisu, który odpowie na wszystkie pytania. Na miejscu można poznać bliżej nasz serwis i warunki pracy. Tomasz Książak tel. 787 023 224 e-mail: tomasz.ksiazak@ewt.pl ul. Józefa Wymysłowskiego 3 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

tak
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

właśnie w tej firmie działa ochrona danych osobowych

aaa
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

a czy możecie podać jeszcze pesel pana książka ?

Bbb
@aaa

Tu nie ma danych osobowych chronionych a są dane firmowe pracownika naprawdę jesteś taki ciemny czy po prostu jesteś z pisu?

Elżbieta
@Bbb

A kiedykolwiek wyszła tu jakaś taka sytuacja z danymi czy coś, że oni taką wątpliwość tu sieją?

TARGI IAA 2022

Jak długo trwa proces awansu w EWT Truck?

MECHANIK

PROCES TRWA TAK DŁUGO ŻE ALBO SAM SIĘ ZWOLNISZ BO BĘDZIESZ MIEĆ DOŚĆ SŁUCHANIA ZŁOŚLIWYCH UWAG JEDNEGO NIEROBA , JAKIM JESTEŚ ZEREM, ALBO WYKOŃCZY CIĘ NADMIAR PRACY . CZY TY WIESZ CO PISZESZ Z TYM AWANSEM ?

Kornel

Nie ma zadneho awansu nawet szans na taki nie ma. Teraz zwalniaja z dnia na dzień. Szczerze odradzam. Ci ktorzy tam jeszcze zostali nie wiadomo jak dlugo tam pobeda. Rotacja jest bardzo duza. No chyba ze ktos po znajomosci lub z rodzinki to wtedy po 10 lat tam paracuja.

Dariusz
@Kornel

Jeśli chodzi o zwolnienia, o których wspominasz, to czy są one grupowe i firma daje odprawy, czy po prostu masz na myśli redukcję kadry. Wyjaśnij to proszę.

słuchacz
@Kornel

Tak czytam i czytam te bzdurne opinie zatrute jadem nienawiści że zastanawiam się gdzie Wy tak naprawdę pracę znajdziecie. Zazwyczaj wypowiadają się ludzie którzy nigdy w tej firmie nie pracowali albo słyszeli cos od swoich niezadowolonych kolegów. Ja znam sytuację od podszewki i wiem że jeżeli pracowni jest pracowity, należycie wykonuje swoje obowiązki( a nie tylko ma roszczenia ) i jeżeli nie kradnie lub nie działa na szkodę firmy to nie słyszałem żeby firma się z kimś rozstała. Ludzie pracują po 7-10 lat w jednym oddziale i jakoś się nie zwalniają a firma faktycznie dba o swoich pracowników tylko żeby to wiedzieć to trzeba tam pracować. W kwestii wynagrodzeń są one adekwatne do stanowiska oraz do posiadanych kwalifikacji, zaangażowania i chęci nauki nowych rzeczy. Ktoś piszę marna służba zdrowia...? Lekarze specjaliści dostępni z możliwością umówienia wizyt, rtg, etc. w ciągu dwóch dni i to bezpłatnie to mało...? Ortopeda Stomatolog, Internista, Pulmunolog, Kardilog, Neurolog i inni w ciagu paru dni mozna wszystko załatwić i to jest słaba opieka ? Karty benefit a i owszem bardzo przydatna rzecz jak się korzysta z wielu ośrodków sportu i rekreacji w całym kraju. Dofinansowania kolonii i obozów, dofinansowania na święta dla rodzin to mało...pokażcie mi która z firm ma tak bogata ofertę. A dobie pandemii włodarze firmy robią wszystko co w ich mocy aby nikt pracy nie utracił. Mamy trzecią falę a za chwilę czwartą falę CoronaWirusa i jakoś nie słyszeliśmy aby ktokolwiek utracił pracę tak jak to mam miejsce w innych firmach. Więc zanim zaczniecie pisać bzdury to pozwólcie sobie poznać firmę EWT Truck & Trailer a potem opiniujcie na wlasnych doświadczeniach. Miłego dnia dla Wszystkich

Waldik
@słuchacz

10/10 racji

Rajski Ptak

Nie ma czegoś takiego jak awans... w tej firmie

Katarzyna
@Rajski Ptak

Jak to? W ogóle nie zdarza się by ktoś awansował w EWT Truck & Trailer? Czy w takim razie możliwe jest uzyskanie np. podwyżki pensji? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Elektronik
@MECHANIK

Caps-lock ci sie zaciął lebiego, to po pierwsze a po drugie to nie pisz takich głupot bo to może być karalne

prof ciekawski
@MECHANIK

ten nierób to ryży smalec ?

sluchacz
@słuchacz

sama prawda

dupowłaz

ci co zaczęli w 1410 roku jeszcze nie awansowali choć się starają z mozołem

Wiecie, czy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Iza

A mógłbyś tak na powaznie odpowiedzieć na pytanie? Jest w ogóle opcja pracy zdalnej na jakimś stanowisku?

Takitam

Witam W Gliwicach jest oferta na magazyniera. Czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat tego stanowiska: jakie są warunki pracy na magazynie, inny współpracownicy czy warto itp.

Hanna
@Takitam

trochę czasu mineło od twojego komentarza, ciekawi mnie czy ostatecznie skladales cv i jak wygladala ta rozmowa bo nikt tutaj nic nie napisal ...?

Aktualność
Serwisy własne EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po raz kolejny zdobyły nagrodę: Partnera Serwisowego roku 2022 w sieci serwisowej Schmitz Cargobull w Polsce

W połowie kwietnia 2022 Serwisy własne EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zostały uhonorowane trofeum dla Najlepszego Partnera Serwisowego w sieci serwisowej Schmitz Cargobull w Polsce.
Nagrodzone serwisy EWT wyróżniają się wysoce wyspecjalizowaną kadrą oraz świadczeniem kompleksowych usług posprzedażnych w nowoczesnych warsztatach wyposażonych w sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji.

Oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz pełen zakres usług: przeglądy okresowe, naprawy bieżące, gwarancyjne, powypadkowe i lakiernicze naczep marki Schmitz Cargobull przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych.
Wszystkie centra kompetencyjne EWT posiadają doskonałe lokalizacje w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych węzłów komunikacyjnych oraz przyjazne godziny pracy. Do dyspozycji klientów jesteśmy w Ołtarzewie, Strykowie, Komornikach, Gliwicach, Siedlcach oraz Kątach Wrocławskich.
Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i skorzystali z naszych usług. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.
Przyznane wyróżnienie motywuje do dalszej pracy, a zarazem utwierdza w przekonaniu, że wybraliśmy właściwy kierunek rozwoju świadczenia usług przez jakość.

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

• Jak się pracuje w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.