EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Opinie o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

yan

witam ile zarabia lakiernik >??

Polecam tę firmę każdej osobie, która ceni sobie ludzkie podejście do pracownika. W EWT nie jesteś traktowany jak pozbawiona uczuć maszyna, która bez względu na wszystko ma zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Firma daje możliwości rozwoju wszystkim tym, którzy sa zaangażowani i nie traktuja pracy jak przykrego obowiazku.

Jakie wynagrodzenie otrzymuje Doradca ds. powypadkowych? Wykształcenie wyższe kierunkowe i kilkuletnia praktyka w zawodzie? Czy jest tak beznadziejnie, że nie możecie znaleźć pracownika w Gliwicach?

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest elementem wewnętrznej polityki płacowej i jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia danego pracownika. Natomiast profil osoby której poszukujemy w Gliwicach dosyć mocno zawęża obszar poszukiwań wśród aplikujących kandydatów.

emotka
@Kandydat

w tym oddziale liczy się ile kosztuje złom w rybniku a nie praca

Gabriel

Jakie samochody służbowe są oferowane handlowcom?

@Gabriel

Flota samochodów służbowych w naszej firmie jest marki Mercedes-Benz.

Gabriel
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Jednakże jak rozumiem modele są dobierane zależnie od stanowisk - na jaką klasę mogą więc liczyć pracownicy handlowi zajmujący się np. sprzedażą naczep?

Gabriel
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Z tym, że jak rozumiem różne klasy pojazdów dla różnych stanowisk. A więc jaką klasę pojazdu mają zapewnioną np. handlowcy sprzedający przyczepy? Dodatkowo - czy samochody służbowe są także do użytku prywatnego?

@Gabriel

Dla Doradców Handlowych są przeznaczone pojazdy Mercedes-Benz Klasa B. Pojazdy służbowe są udostępniane pracownikom również poza godzinami pracy do użytku prywatnego. Zapraszamy do kontaktu z Działem HR, e-mail: praca@ewt.pl

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent Spedytora. Jaki był jej rezultat?

Ile można zarobić na Spedytor w mieście Radzymin?

Przepraszamy, ogłoszenie zostało pomyłkowo przyporządkowane do naszego profilu.

Kazik

Dziwi mnie taka fala hejtu wylewana na forum, które powinno służyć jako kompendium wiedzy dla potencjalnych kandydatów. To nie jest miejsce na wylewanie emocji i złośliwości. Praca w w tej firmie daje możliwości rozwoju. Wszystko zależy od zaangażowania i chęci pracownika. Apeluję do hejterów o zachowanie kulturalnego i merytorycznego poziomu dyskusji.

Dariusz
@Kazik

O jakim rozwoju piszesz? Są szkolenia, czy po prostu można się czego nauczyć i złapać doświadczenie?

@Dariusz

Oczywiście jak w każdej pracy można zdobyć doświadczenie, są też organizowane szkolenia na różnych stanowiskach i w różnych działach. Zapraszamy na bezpośrednią rozmowę z działem kadr.

Ilona
@Kazik

Zabawne, w pierwszym wpisie żądasz na goworku kompendium dla kandydatów, a w drugim już zamykasz usta i zapraszasz do kadr. To skoro kompendium, to piszmy o szczegółach tutaj :) Taki elektromechanik, na jakie szkolenia by był wysłany?

@Ilona

Nie żądam tylko uważam, że rozmowy powinny odbywać się na "jakimś' poziomie. Wybacz ale np pytania o wysokość pensji do takich nie należą. Często wypowiedzi przesycone są agresją a nie chęcią dowiedzenia się jak się pracuje w tej firmie. Czy teraz mam wypisać szkolenia techniczne oraz inne dla pracowników biurowych? ... Zapraszam do działu kadr, bo ten posiada informacje na ten temat.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca - doradca klienta (Motoryzacja / Transport)? Pojawiło się 1 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Czesiek

Tak, planujemy

Dariusz
@Czesiek

Wiesz może jakie są zarobki na tym stanowisku? Bo może nie ma co się pchać jak jest najniższa krajowa. Jakbyś był zorientowany to napisz jaka jest stawka, co?

Aktualność
Odznaka Honorowa „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”

Uprzejmie informujemy,  że Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk nadał Panu Dirkowi Hoffmannowi odznakę honorową „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej” (na podstawie § 3 ust. 1 oraz § 6 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 listopada 2000 r. w sprawie ustanowienia odznaki honorowej „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”, ustalenia jej wzoru oraz zasad i trybu nadawania, a także noszenia (Dz. U. poz. 1096)).
Cieszymy się tym bardziej, że nagroda dla Pana Hoffmanna zbiegła się  z  jubileuszem 25-lecia Grupy EWT.
Odznaka Honorowa „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej” jest to polskie odznaczenie resortowe ustanowione 22 listopada 2000 roku przez Radę Ministrów jako zaszczytne honorowe wyróżnienie przeznaczone dla tych pracowników transportu, którzy szczególnie przyczynili się do osiągnięć i rozwoju tej dziedziny gospodarki narodowej.
Uroczystość wręczania wyróżnień miała miejsce 28.01.2021 r. w Warszawie.
Pan Hoffmann uczestniczył w niej wirtualnie

Czy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

W procesach rekrutacji kierujemy się wyłącznie kwalifikacjami i doświadczeniem naszych kandydatów.

Katarzyna

Czy możecie mi napisać jaka obecnie atmosfera pracy jest w EWT Truck & Trailerze? Wcześniej pojawił się wpis @Ola, która twierdziła, że atmosfera jest bardzo słaba. Dlatego chciałabym wiedzieć jak jest teraz. Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Krystyna
@Katarzyna

Jest git

Katarzyna
@Krystyna

A w ilu osobowym zespole się pracuje (doradca serwisowy)? Czy praca jest zespołowa, czy każdy sam sobie? :D To trochę stresujący temat dla nowego pracownika na początku, dlatego dopytuje :) Czy nowa osoba może liczyć na ciepłe przyjęcie?

Kacper

A jak młodzi są pracownicy? Jaka średnia wieku?

Nie wiem o jakich młodych ludziach mowa ...????

Joanna
@Anna

Tych co tam pracują, nieletnich tam nie zatrudniają.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

W Grupie EWT od kilku lat istnieje praktyka spotkań integracyjnych na różnych szczeblach organizacyjnych. Niestety z uwagi na Covid-19 w ostatnim roku plany w tym zakresie zostały odwołane. Liczymy na przyszłe lata.

XYZ

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista ds windykacji w Ołtarzewie. Czy ktoś może podpowiedzieć jaka jest tam atmosfera w biurze?Jak zarobki? Godziny pracy? Dzięki za odp

@XYZ

Zespół tworzą młodzi ludzie. Pracujemy w godzinach 8.00-16.15 z przerwą na lunch od poniedziałku do piątku.

Ola
@XYZ

Atmosfera bardzo słaba ,raczej pogrzebowa . To co widać na pierwszy rzut oka to tylko pozory .

Czy często w firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Oczywiście zdarzają się rekrutacje wewnętrzne w postaci przesunięć na inne stanowiska pracy lub do innego Działu, także w formie awansu. Powyższe uzależnione jest od zakresu posiadanych kompetencji i wymagań na danym stanowisku pracy.

Magazynier

Dzień Dobry.Widziałem Państwa ogłoszenie na stanowisko magazyniera w Komornikach.Jakie są godziny pracy i czy obowiązkowe są uprawnienia na wózki?

@Magazynier

Dzień dobry. Na stanowisku magazyniera w Komornikach obowiązuje praca dwuzmianowa, obie zmiany są dzienne. Co druga sobota jest pracująca. Wymagamy uprawnień na wózek widłowy oraz prawa jazdy kat B.

Na jakie benefity można liczyć w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

*****

Firma wypada bardzo słabo w tym temacie

***

Benefitow brak jedynie słaba opieka medyczna

Benefity pozapłacowe na jakie może liczyć pracownik to bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowania do urlopu pracownika i jego dzieci, benefity świąteczne, refundacja szkieł korekcyjnych. Karta MultiSport oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Baltazar
@***

Powiadasz, że beznadziejna opieka medyczna, może po prostu wobec twojego przypadku medycyna okazała się bezsilna?

Mechanik

Witam, czy ktos mial stycznosc z praca na warsztacie, aktualnie rozwazam oferte pracy na warsztacie w komornikach ale konkurencje maja w okolicy mocna i niewiem czy warto isc do ewt?

RI
@Mechanik

Odradzam jaka kolwiek współpracę z tą firmą mało płacą i nie szanują

Polecam
@Mechanik

Praca fajna, dobrze płacą. Polecam. Jest tu na forum jeden klaun z Gliwic co go wyrzucili za kradzieże i pluje, więc nie zwracaj na to uwagi

Pytajnik

A czy właściciele wiedzą że (usunięte przez administratora) w Gliwicach walki kręcą ?mobbing zastraszanie i kręcenie wałków ot Gliwice

Basia
@Pytajnik

Wiedzą. Sprzedają te wałki na bazarku

Jagna

Nie ma możliwości awansu. Stołki są obsadzone od wielu lat i tak będzie. Dyrekcja i kierownictwo to jedna wielka rodzina( Ołtarzew). W Gliwicach w biurze jeden ogląda się na drugiego co by się nie przerobic. No i niedorozwinięty kierowniki, który oszczędza na wszystkim i wszystkich

Emil
@Jagna

Racja. Kierownik w Gliwicach sprzęt dla mechaników to kupuje w Lidlu, w Biedronce itp -byle promocja. Ciągle na nic nie ma pieniędzy. Z tego co mi chłopaki gadali to powinien już dawno wylecieć, ale główny kierownik za nim się ciągle wstawia. Wszystko robi, żeby "stołek" utrzymać. W innej firmie to by już z hukiem wyleciał. Dużo opowiadać. Jeździłem tam długi czas, znam dobrze chłopaków, ale to co się dzieje szczególnie w biurze to szłoby książkę napisać.

Boryna
@Emil

Jaki to sprzet dla mechaników kupuje w biedronce, kalafiory czy kiełbase? Kierownik nigdzie nie wyleci bo teraz jest kwarantanna ale fakt, wakacje by mu sie przydały skoro musiał pracować z takim chorym deklem co go opluwa na forach...

Waldi
@Emil

Napisz książkę, może z tego zarobisz, skoro nie garniesz się do innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

• Jak się pracuje w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.