Salon Rowerowy RODEX

Radom

Opinie o Salon Rowerowy RODEX

Radomianka

Kiedyś może był to dobry serwis, ale teraz mechanicy nie mają pojęcia co robią. Koleś tam pracujący przez telefon był równie rozgarnięty jak moja pięcioletnia chrześnica i sam nie wiedział, co jest do zrobienia w rowerze. Ustalenia telefoniczne to jedno, a przy odbiorze okazuje się, że trzeba zapłacić o wiele więcej. I jeszcze wielki foch, że klient jest oburzony. Przez cztery dni nikt nie miał 3 minut czasu, aby zadzwonić i poinformować, że usługa będzie kosztowała więcej niż się umawialiśmy! Żenada.

Rozczarowany

Serwis chętnie przyjmie każdy sprzęt tylko po to aby oddać go w takim samym stanie albo i gorszym. Kupiłem w tym sklepie dwa rowery, jeden nie nadaje się do jazdy a z drugim też są problemy. Rower był oddawany na serwis już 5 razy i jest coraz gorzej. Odradzam zakupy w tym "sklepie rowerowym"

jaro

Rozmawiałem z p.Pyrką na temat roweru. Ten człowiek nie wie co sprzedaje! On nawet nie umiał mi wytłumaczyć podstawowych rzeczy o fullu Gianta. Porażka

gawrii

Świetny serwis, miła obsługa, profesjonalizm

Zostaw opinię o Salon Rowerowy RODEX - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Rowerowy RODEX