neoflam

Opinie o neoflam

użytkownik zarejestrowany

origi
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie. Wiele osób przewinęło się już przez te firmę co świadczy przede wszystkim o tym , że praca tutaj nie jest dla każdego. Co do kasy @ala to obeci

hmmm

"zamulona laska" ktoś napisał... no cóż .... siedź cały czas przez 12 godzin jak nie masz z kim pogadać, nie możesz zainteresować się niczym innym poza garami. nawet najbardziej energiczną osobę przymuli ostro. Ja z przymulenie walczyłam przez trzy miesiące po zakończeniu pracy w Neoflam. Chociaż wspominam miło:)

zawiedziona

teraz otworzyli stoisko w szczecinie, po czym mieli je zamknąć. ale jednak zostało, utargi marne, na stoisku pracuje zamulona laska, a moja znajoma nie może doczekać się wypłaty. Szefostwo nawet nie odbiera telefonu...

Tuluś

Zgadzam się z powyższym.Produkuj się człowieku za grosze...Pomyłki "księgowej" to jest temat rzeka. Wie ktoś może co się teraz dzieje w firmie?Strona nie działa,facebooka nie ma a i sklep internetowy nie działa....

zawiedziona

zatrudniają za dużo osób po czym po dwoch tygodniach dzwonia ze ciebie wlasnie zwalniaja, bo masz najnizszy utarg, nie sprawdzajac dokladnie co sie dzieje na stoisku. ksiegowa nie ogarnieta w dodatku obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym szefom.

zzz

Na umowę o pracę Pozdrawiam

zzz

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie , to wszystko co powyżej napisane to prawda.Najgorsze że w dużej mierze utargi uzależnione są od zaludnienia galerii handlowych.Jak nie ma ludzi to nie ma utargów. Najniższa krajowa. Brak premii (l Druga sprawa to dostawy , często nie ma w magazynie to co jest potrzebne na stoiskach i wtedy klienta się traci, co za tym idzie utarg.A z księgową to też trzeba uważać , żeby się nie narazić.

******

a co do księgowej - szczera prawda, trzeba pilnować swojego

****

praca jest Ok o ile są klienci. jak ich nie ma to gadane nic nie pomoże

ja

Polecam pracę w Neoflam za najniższą krajową. Wypłaty od stycznia 2014 regularnie opóźnione

ola

Pracuje tam moja znajoma więc wiem, że płaca to najniższa krajowa, ale można dorobić nadgodzinami albo zastępstwem jeśli ktoś ma ochotę pracować, aczkolwiek księgowa NAGMINNIE myli się w rozliczeniach i trzeba się wykłócać, gdy za często upominasz się o swoje dostajesz swoją najniższa krajową kilka dni później.

jawa

praca raczej marna, masz być wszechwiedzącym o produktach, stać na zewnątrz stoiska i łapać klientów kasa-najniższa krajowa i masz wyrobić limit do do wypracowania

Była Pracownica

Może opiszecie to co pomoże dziewczynom zdecydować czy pracować dla tej firmy a nie się żreć i oceniać jakość towarów? Po pierwsze płaca, jeśli ktoś potrafi wyżyć za minimalną pensję polecam, jeśli chcesz więcej musisz dużo sprzedać czyli mieć gadane.Umowa normalna nie żadne zlecenie czy o dzieło, godziny pracy ustalasz z drugą pracownicą z reguły jest to 6 albo 12godzin. Premii ani bonów na święta nie ma, tak samo "wczasów pod gruszą". Kontakt z firmą głównie emeilowy i telefoniczny, kontrole są niezapowiedziane oczywiście. Fartuszek obowiązkowy w pracy z identyfikatorem.

Wiola

To chyba pani w samej osobie, pracowałam dla tej firmy bardzo krótko mieszkam na targowku, często robie zakupy w carfourze i stoisko jest często zamknięte, obsługa nieuprzejma wolę jechać do reduty po deski i patelnie.

aaaa

wiecej w tym prawdy niz klamstawa. Sama spotkalam sie z obgadywaniem mnie po zakupionym produkcie w ch targowek. [usunięte przez admina]babie, ktora mnie pseudoobslużyła nie spodobał sie mój ubiór. Żenada. Ktoś powinien cos z tym zrobic...

Kasa niezbyt wielka (jak to w galeriach handlowych), bezposredni przelozony frustrujacy, chociaz w miare sympatyczny, a kolezanki w porzadku. Dla mnie szok w zadna strone. Słowo do Syrenki: Jaki ty kit wciskasz? Ja nie muszę klamac i krecic, zeby te produkty sprzedawac, a ludzie je biora, a potem wracaja po wiecej. Sam produktow uzywam i oceniam, ze sa w porzadku. Jestem ciekaw co ty opowiadalas klientom. testowalas chociaz sama produkty? Wiesz cos o nich, wiesz jak zachowuja sie w uzyciu?

syrenka

szczerze nie polecam pracy w tej firmie. atmosfera nieciekawa, starsze babki, ktorym trzeba wciskac kit, udawac, ze jest super. a i kasa jest niewielka. unikajcie ofert tej firmy. ja zrobilam ten blad niestety. pozdrawiam.

Zostaw opinię o neoflam - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neoflam