Hint Intermedia Sp. z o.o

Opinie o Hint Intermedia Sp. z o.o

grz22

ja w umowie od nich dostałem zapis o karach umownych i wyraźnie było tam zaznaczone, że płacą po wykonaniu zadania i faktycznie jak dokończyłem pracę to zapłacili. Dla mnie ok.

ha

Niestety nie wypłacają wynagrodzenia, stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.

Postanowili w ogóle nie zapłacić za wykonane zadania. Bardzo nie polecam, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.

mikitiki

Stanowczo nie polecam, szefowi jak padnie coś na głowę potrafi zmieść pracownika jak płomień suchy las...pozostaje tylko popiół. Wynagrodzenia w ratach, jak wcześniej ktoś pisał wszystko pod dywan i udajemy, że jest dobrze. Beznadziejny pracodawca, prezes mega krętacz i mistrz manipulacji :) :) Ale jak ktoś tak lubi....

Praca i szefowie OK, gorzej z terminowością wynagrodzeń w całości bądź w ratach... brak konkretów i rozmów z pracownikami w przypadku problemów finansowych spółki, unikanie tematu i zamiatanie pod dywan... wieczny problem ze ściąganiem należności oraz długami spółki.

Zostaw opinię o Hint Intermedia Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hint Intermedia Sp. z o.o