Opinie o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fornetti Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

pracownik..

już pisałam... firma jest ok. ale PAN prezes chyba chce by firma "plajte ogłosiła", bo nikt nie będzie tu pracował... nowy miesiąc i nowe druki inwenury... dzień przed inwentaryzacją...wrzesień... nowe druki pażdziernik .. nowe druki... ŚMIECH NA SALI... Target.. z kosmosu wyjęty, ceny produktów zwiększone, a premii nie ma... PSD małe, ale mają mieć to co te z pow. 3x taką... brak słów!!! SZUKAMY pracy bo prezes nie wie jak wygląda PSD i praca w takim miejscu. Jak zobaczy dostawę... itd może się zastanowi. Od 2 mieś. ma popatrzeć jak to wyglada i jakoś nie ma odwagi... prezes.. człowiek Wielkich Zmian.....

kiss me baby

Firma świetnie się rozwija otwiera punk za punktem . Przyszli najemcy nie mogą się dodzwonić do centrali bo wszystkie linie zajęte - wielki bum ! Sorry to tylko był sen ....

zadowolona

Właśnie, żeby - jak to ująłeś - nie liza (usunięte przez administratora) zarządowi, nie podam numeru psd ani lokalizacji. W ciągu półtora roku prowadzenia punktu, były bodajże 3 miesiące, kiedy nie wypracowałyśmy TARGETU. Obecnie jest prowizyjny system premiowy, który przewiduje premię dla każdego pracownika bez względu na procentowy poziom wyrobienia planu. Przypominam, że opisuję punkt firmowy, nie franczyzowy! Rzeczywiście zostało ostatnio wprowadzonych kilka nowych zarządzeń, ale nie mają one większego wpływu na naszą bezpośrednią pracę. Zwiększyła się kontrola, bo tego było trzeba ze względu na nielojalność wielu pracowników. Fakt - mam umowę O PRACĘ na czas określony i na inną nie ma szans. Jednak zostałam o tym poinformowana przed podjęciem pracy i tylko ode mnie zależało, czy przyjmuję takie warunki. Pozdrawiam!

fall down

Fornetti cenowo jest kosmicznie drogie - musi upaść ! I nawet święty boże nie pomoże . Koniec już jest bliski .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
bosski

Czy te blaszaki już się zamykają ?

Ham

A czy to ważne - ma umowę lub nie ? I tak wszystko będzie za chwilę pozamykane ...

pracownica "PSD"
@Ham

tak , tak... pozamykają, bo nikt nie będzie pracował w takich i na takich warunkach za takie pieniądze. Nowy prezes (celowo mała literka "P") wymyśla nowe papierki nowe zarządzenia... a pracownik ma siedzieć po godzinach liczyć ciasteczka. W czasie wypieku liczyć wypieczone półfrancuskie strudelki (szt) i wpisywać co godzinę ich ilość w karteczki, zamiast zająć się klientem i wypiekaniem...

koniec

Lidl , Biedronka ma te same produkty co fornetti - niestety 50% tańsze - jak konkurować się pytam ?

pyton

No jak czytam oficjalna stronę fornettiego i widzę ilość otwieranych mini piekarni czy punktów to jestem w szoku ! Wszyscy są tak zarobieni ,że rąk brakuje .....

kaziu

Jak widzę puste , brudne wasze stoisko na Witosa w Carrefour to jestem pewny że końcóweczka .....

Franky goes to hell

Taak , zmiany są potrzebne - no niestety forma bussinesu już jest archaiczna i nie pasuje do rynku . Raczej nie da się tego zmienić - czas jest policzony .

man in black

Prosperują czy wegetują ? Bo prosperować znaczy zarabiać - no już chyba nie ma na czym !

parner
@man in black

Jak nie ma na czym zarabiać ? A kto płaci - biedny biorca licencji na pogrzeb .

Prezesik z wasiawki już się zwiał. przerosło go bagno w jakie wdepnał. Teraz wstawili słupa i będą próbowali sprzedać trupa w kolejne ręce. Wszyscy co mieli pojęcie łącznie z ostatnim dyrektorem z amrestu już dawno opuścili ten gnój. Jak zwykle gadają, plany naprawcze i inne pierdoły. Strategia jest prosta. wycisnąć z franczyzobiorców ostatnie grosze, zabrać co lepsze punkty i jakoś na stołku posiedzieć jeszcze chwilę. taki to plan. Jak impotent z warszawki spier..... to teraz znalazł osła. to jedyne słuszne co wymyślił, przynajmniej nie będzie odpowiadał jako prezes za upadłość.

żeglarz
@pracownik

Co to znaczy ? Firma już ledwo dycha ...A tu lato i sprzedaż ciasteczuniek spada do zera ! Koncepcja Fornetti już upadła i nie ma szans .Jedynie co pozostaje to gasić światełko .

aga

jak to nie zabroni? nie rozumiem, to, ze jest przełożonym nie daje jej prawa do darcia ryja na pracownika. to [usunięte przez administratora]w czystej postaci!

pracowałam ale pani katarzyna r zwalnia wszystkich nawet jak pracujesz przez 3 mie po 11 godzin i jeszcze sie wydzera wydzierac to sie morze na zoo

Robert M

Upada już 5 rok ....

węgier

Czy Fornetti już upada ? Proszę o opinię

blond

W lodzi kordynator to pomylka nie intetesuje sie wogulepiktsmi tylko jak przyjedzie to sie wudzera jak war....tylko zoo

zadowolona

Tak jak napisałam, mam umowę o pracę i nie przeliczam tego na stawkę godzinową, bo etat w zależności od miesiąca ma różną liczbę godzin. Na zleceniu dziewczyny dostają 10zl za godzinę, na rękę to wychodzi od 7 do 8,50 nawet, w zależności od tego czy posiadasz Np status studenta itp. Plus tak jak pisałam premie za sprzedaż.

rocki

skoro jestes taka zadowolona a wiem ze tak nie jest to moze podaj numer psd gdzie tak jest super i masz umowe stała ,bzdura totalna ,zaden pracownik psd ani kiewrownik nie ma umowy stalej tylko umowa zlecenie umowy stale maja tylko koordynatorzy a co do premi to nie ma zadnych premi sa tylko 3% dodatki za wyrobienie tagartu i ten dodatek dotyczy tylko sumy przekraczajacej tagart a ustalone tagarty sa najczesciej nie do przerobienia robi je 2 na 30 psd wiec po co to lizanie dupy zarzadowi

ada
@rocki

błądzisz, rocki... blądzisz... są psd,na których kierownicy mają umowę o pracę, nawet pracownicy mają taka umowę.

zadowolona

Trzeci rok w Fornetti, od roku kierownik psd. Umowa zlecenie na stanowisku sprzedawcy to moja decyzja - byłam studentką. Obecnie umowa o pracę. Wynagrodzenie wg mnie adekwatne. Premia stanowiskowa i comiesięczna premia za sprzedaż. Kontakt z KOORDYNATOREM (bo to ktoś inny niż przedstawiciel handlowy), a także z biurem (księgowość, kadry) zawsze w porządku, zawsze mogę liczyć na pomoc, jeśli z czymkolwiek sobie nie radzę. Wraz z umową podpisałam dokument, który ściśle określa moje obowiązki. Zostałam zapoznana z wszelkimi regulaminami, którym podlegam. Pełen pakiet socjalny plus możliwość korzystania z oferty Benefit System. Mam świetny zespół, który stworzyłam z pomocą KOORDYNATORA i trenerki, którą miałam możliwość zapytać o co tylko chciałam. Dziewczyny pracują na dogodnych dla siebie warunkach. Ankiety TK (dopoki byly) zawsze na wysokim poziomie. Traktujemy pracę poważnie, Firma nam się odwdzięcza. Obecnie mam szansę na awans, więc i szansa rozwoju jest. Polecam, na rozpoczęcie kariery managerskiej - idealna praca z wszelkimi lepszymi i gorszymi okresami funkcjonowania firmy. A takie przecież są wszędzie. Pozdrawiam!!

zbyszek

nic się nie martwcie teraz Dyzma z 3-miasta już odchodzi bo mu się cudze pomysły skończyły, a że jest ograniczony jak cep to ucieka z i tak tonącego od wielu miesięcy okrętu. Mamy jednak pomysłowego chłopca z Warszawy i on juz ma kolejnego Dyzmę tym razem z korporacji będą wprowadzać nowe "standardy" to będzie rewolucja. Już niedługo bedziemy zarabiać fortunę i bedziemy więksi niż mc donalds to prawie pewne ale wiemy że prawie robi wielką różnicę;-) najważniejsze aby jeszcze trochę się nawpier..... a co z resztą to hu.... Prezesik wie co robi szuja jedna bez honoru nie pozdrawiam niech was szlak trafi jak najszybciej

?

cytuje czyjs tekst skasowany przez administratora. No jak tam w swieci syfiastych ciasteczek.Pan prezesik od sukcesow w sprzedazy ryb dorwal sie do kolejnego biznesu.Dobra rada panie prezesie ,czy wody dolac do ciasta-bedzie tansze -ale w zasadzie to ten mechanizm pan zna -zenada.!!!!!!A jak sie ma dyrektorek specjalista od irlandzkich zmywakow -nauczl sie czegos?-watpie!!!! jedynie po tajniacku i oficjalnie zabrac dobre!!!! punkty franczyzobiorca i przerobic je na wlasne -firmowe- to jest metoda na zarabianie kasy ,swietnie coz za doskonaly pomysl Glowa pana musiala rozbolec aby wymyslic taka akcje,coz za wyczyn.najlatwiej wykorzystac czjs pomysl i zaradnosc-tego sie nasz dyrektorek nauczyl-doskonale .Na koniec przestrzegam wieloletnia praca dla tej firmy konczy sie odebraniem stoiska/jezeli jest dochodowe/.Najgorszy franczyzodawca jakiego znam a pracowalem z wieloma. A teraz niedowiarku uwierzysz ze kasuja jutro przekaze inne wpisy zlikwidowane

Zostaw merytoryczną opinię o Fornetti Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Fornetti Polska Sp. z o.o.