ZUH Elektropoz

Poznań

Opinie o ZUH Elektropoz

Zwiedziona klientka

Wielka tragedia . Brak fachowego podejscia naprawa nie zostala zakonczona od półtora miesiąca. Zaliczki pobrali . Teraz mam tylko problem pralka nie sprawna , telefonów nie odbierają. Jak dla mnie ogromny negatyw , nie wiem co mam dalej robić poprostu zostałam oszukana . Ludzie nie korzystajcie z tego serwisu . Nie wiem jak ci ludzie mogą spokojnie spać oszukując tak ludzi .

Ryszard Kwarcek

Potwierdzam wyzsze wypowiedzi . Serwis do zamkniecia obsluga gorsza niz w PRL-u . Pani która odbiera telefony zachowuje sie jak by siedziała za karę , z wielkim problem przyjeła od mnie naprawę odplatną . Odniosłem wrażenie jak by serwis miał zaplacic za moja naprawe . Po wielkich problemach naprawa została przyjęta i został ustalony termin naprawy na wtorek . I tu już zaczeły sie problemy wizytę mialem miec w godz 9-12 , minęła godz 15 wiec postanowiłem zadzwonic czy wogole naprawa sie odbedzie . Dzwonilem godz ale udało sie , odebrała niesympatyczna Pani ktora przyjmowała naprawe , unosząc na mnie głos. Wiec poprosilem numer do wlasciciela . I to był mój błąd wlasciciel wredny burak , zaczął rzucać miesem przez tel , poczulem sie jak debiel ktory dzwoni do nie kompetentnych ludzi . Chciałbym podkreślić szanownemu wlascicielowi iz on zyje i utrzymuje sie z naszych ciezko placonych pieniedzy . Bo wysluchaniu obelg od wlasciciela w moim kierunku odpar ze serwisant bedzie u mnie w ciagu godziny . Lecz tak sie nie stalo . O godz 18.20 dzwonek do drzwi przyjechal ala technik ktory nie miał wogole zielonego pojecia o naprawie sprzetu ,przyznajac sie iz w tej firmie pracuje od 3 miesiecy i nie wszystko potrafi zdiagnozowac . beben ktory przywiozl byl poklejonym do okoła i smierdzacym . Wciskal mi glupoty iz to jest nowy zbiornik , pytajac go skoro jest nowy to dlaczego tak smierdzi i jest poklejony , odpowiedzial mi ze kazdy zbiornik jest testowany na firmie ,, smiech na sali robic ze mnie glupka ,, Okolo godz 20 zakonczyl naprawe . Skasowal 500 zl i pojechał podkreslajac mi iz dziś nie mam włączać pralki gdyz cos uszczelnial. Na drugi dzien wstawilem pranie woda lała sie z pod pralki jak z wiadra . Wiec zadzwonolem poraz kolejny gdzie odebrala za przeproszeniem ta sama pusta kobieta udajac ze nie pamieta . I musi rozmawiac z szefem . Miala mnie poinformowac co w mojej sprawie i juz mnie nie poinformowala , wiec postanowilem dzwonic pozniej ale jak Pani uslyszala ze to znow ja rzucala sluchawke . Wydalem 500zl a pralka do wyrzucenia . Nie polecam omijajcie ten serwis to zlodzieje i oszusci . Nie popelniajcie takiego bledu co ja . !!!!!!!!!!!

Andrzej

ODRADZAM WSZYSTKIM współpracę z tą firmą Sprzedają na sklepie części których nie mają Od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić zwrotu pieniędzy !!! NIE ODBIERAJA TELEFONÓW NIE ODPISUJA NA EMAILE

Toja

Unikajcie jak ognia po sprzedaży sprzętu udają że nie istniejesz. Jaki serwis, jaka gwarancja, jaka naprawa. U mnie trzy tygodnie bez sprzętu i nadal czekam.

Marta

Firma Elektropoz ma gdzieś klienta! Zamknijcie ta firmę i nie róbcie z siebie i ludzi głupków ! Nieterminowi , niesłowni , to jakaś kpina a nieprofesjonalna firma ! Dodzwonienie sie graniczy z cudem !

NICK

Witam, Niestety muszę potwierdzić opinię przedmówców. Serwis niesolidny, nie reaguje na telefony. Nie sposób się dodzwonić. Nie dotrzymuję umówionych terminów (po prostu nie zjawiają się). Chyba czas najwyższy, aby producenci sprzętu odebrali im prawo nazywania się "serwisem".

Maryś

Totalna tragedia! 4 razy zgłaszana awaria zmywarki. Umówione 3 terminy naprawy na każdy z nich niestety nikt nie przyjechał. Brak kontaktu. Serdecznie nie polecam!!!!! Obsługa tragiczn!

OK

po prostu OK

Dominik

Witam. 27.04.2013 zakupilem pralkę Candy Slim GOY105DF. Po dostarczeniu i montażu przez sklep okazalo się., że podczas uzytkowania pod pralką gromadzi się woda, po prostu cieknie po podłodze łazienki. Zadzwoniłem do serwisu podanego w książce gwarancyjnej, czyli do Poznania pod nr tel 61/8666124 ul.Kolejowa 1/3. Serwisant przyjechał 1 raz 8 maja. stwierdził,że woda nie cieknie i można kontynuować eksploatację i w razie czego dzwonić na jego nr kom 604420213 .W kolejnym dniu znów woda ciekła. Kolejny raz przyjechał ten sam serwisant pan [usunięte przez moderatora], było to 10 maja. Godzinę przed jego przyjazdem włączyłem pralkę, żeby widział wyciekającą wodę. stwierdził,że woda nie cieknie z pralki, lecz z fugi między płytkami w podłodze... To tyle. Moje pytanie brzmi: co mam teraz zrobić? Wyrzucić tą pralkę i kupić sobie nową w nadziei, że tym razem będę mógł liczyć na szczęście? Bo na poznański serwis w wykonaniu p. [usunięte przez moderatora]liczyć nie można. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o ZUH Elektropoz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUH Elektropoz