ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ I APARATURY NAUKOWO - DOŚWIADCZALNEJ SP.Z.O.O

Toruń

Opinie o ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ I APARATURY NAUKOWO - DOŚWIADCZALNEJ SP.Z.O.O

Aneta

Jesteś pracownikiem firmy? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda Twoja praca. Jakie są największe plusy pracy tutaj? Twój komentarz może pomóc osobom rozważającym aplikację do firmy.

wrf

Ja to na młodszego pracownika produkcji bym się załapał, bo nawet pojawiają się premie do podstawy zarobków.

Zostaw opinię o ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ I APARATURY NAUKOWO - DOŚWIADCZALNEJ SP.Z.O.O - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ I APARATURY NAUKOWO - DOŚWIADCZALNEJ SP.Z.O.O