Connect Investment

Opinie o Connect Investment

janko
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem, to firma Connect Investment już nie funkcjonuje na naszym rynku, nawet w Internecie próbując znaleźć coś o nich sa same pustki. Wie ktoś co się tak własciwie stało tej firmie, bo chyba było wszystko ok.

inwestor

sporządzają ciekawe analizy o rynku, sprawdzam z opóźnieniem publikowane na stronie www.cicpl.pl jak na razie większość się sprawdza. Niestety ZA DROGIE aby wykupić. 500zł to lekka przesada, chyba, że ktoś ma kilkanaście tysięcy do zainwestowania to wyjdzie na swoje. Choć czytam z opóźnieniem to są tak pisane, (w przyszłość) że i tak można coś wywnioskować

Agent

Jak nie masz Klientów to lipa. Jeśli jesteś dobrym sprzedawcą to polecam. Mają największe prowizje dla agentów nawet 80%. Jest możliwość budowania własnego zespołu sprzdażowego na dobrych warunkach. Fajny system motywowania Klientów w programie partnerskim.

szperacz

Dzisiaj mieli wysyp ofert pracy w całym kraju. Szukają na trzy stanowiska, wszystkie w budowaniu zespołu pozyskującego klientów. Przedstawiciel, Dyrektor i Agent. Znalazłem jakieś stare ogłoszenie z 2008r. jeszcze innych nie znalazłem. Był kryzys a oni rekrutowali? Wysłałem SV, ale nie odpowiedzieli jeszcze.

Szukałem wpisu o Connect Investment nie znalazłem więc napiszę. Byłem na spotkaniu w sprawie pracy/współpracy. Specyficzne podejście do biznesu trochę innowacyjne, dobre pomysły, bardzo duże prowizje i pełna pomoc od podstaw we wszystkim. Na rozmowie padło stwierdzenie "jak pracujesz to i dużo zarabiasz, bez ściemy" i tu mnie trafiło:) wchodzę w to, dam znać co i jak.

Zostaw opinię o Connect Investment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connect Investment