RENTIER-LANG

Opinie o RENTIER-LANG

himini

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Chociaż przy nauce języka w sumie wypadałoby mieć już jednak osoby , które rzeczywicie bardzo dobrze do tłumaczeń się nadają

P.S. Wlasnie jeszcze przejrzalem Internet. Wynika z tego przegladu, ze tlumaczenia wszystkich dokonala firma Rentier-Lang i Cezary Welsyng. Moze pod wzgledem formalnym i prawnym jest to ustawione dobrze, ale FIZYCZNIE TLUMACZYLI TE KSIAZKI LUB NIEKTORE Z NICH KONKRETNI LUDZIE Z IMIENIA I NAZWISKA.

Zostaw opinię o RENTIER-LANG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENTIER-LANG