sklepy miesne u blazeja

Bydgoszcz

Opinie o sklepy miesne u blazeja

jestem nie stety byla klientka tych sklepow bylam [usunięte przez moderatora]notorycznie co oni tam wyrabiaja to w glowie sie nie miesci nie dosc ze maja stary towar w ladach co pytalam sie o date to ekspedientka robila sie czerwona i ne bardzo wiedziala jak ma sie wytlumaczyc z tego ze ma zdarta etykiete to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi zawsze robilam duze zakupy wiec nie zwracalam uwagi ale kiedys bylo inaczej zakupy mialam mniejsze a rachunek prawie sie nie roznil od poprzednich to mi podpadlo co sie okazalo po podliczeniu powinnam zaplacic 28,69 a zaplacilam 36,69 czyli 8,00 wiecej ludzie nie kupojcie tam bo was [usunięte przez moderatora]a juz zglosilam to do pih-u [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o sklepy miesne u blazeja - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklepy miesne u blazeja