Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)

Karviná

Opinie o Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)

hornik

Oferujemy pracę na kopalni dla górników miejsce pracy: Kopalnia Lazy ( Orlová-Lazy,Česká republika), możliwość zakwaterowania w hotelu robotniczym Wynagrodzenie : 23 000 do 30 000 Koron czeskich /miesiąc w zależności od stażu i kwalifikacji ( 3700 do 4800 zł ) - takie ogłoszenie widniej na OLX czy mógłby ktoś napisać coś na temat oferowanych stawek, warunków pracy oraz ubezpieczenia, chodzi mi o składki w Górnictwie do emerytury.

polk

poza tym @walo nikogo teraz nie szukają do Kopalnii armada/lazy, więc i tak nie miałbys co liczyć na prace

sz.k.

Ale bzdury piszesz anonim!!! Chyba tyle to ma sztygar w carbokovie... Im więcej przepracujesz świąt tym mniejsza wypłata. Jakieś 5 lat temu to za święto może i było 1000 koron w złotówkach to jest jakieś 150 zł. w zależności od kursu korony. Ja i moi koledzy górnicy to nie raz po 60 zł święto wychodziło, banda komunistów. I zapomniałeś napisać, że jak nie ma za bardzo roboty a jak jest potrzeba to idziesz to ściany(rubani) czy przodka(czelby) za te same śmieszne pieniądze!

sz.k.

Głównie teraz firma carbokov zajmuje się likwidacją i składaniem przenośników taśmwych na kopalniach lazy, armada (CSA) i darkov. zarobki ok 3 tys. zł w tym z polskiej strony macie 800 zł. reszta w koronach. Ubezpieczenie lepiej zapomnijcie o tym... w polsce składki z najniższej krajowej. Wypadki nie są w modzie żeby nagłaszać. umowy co 2, 3, 4, miesiące. no i wieczna niepewność na którą kopalnię cię przeniosą i czy w ogóle przedłużą ci umowę.

Praca jak na g??rnictwo ,OK!! Zarobki to: bez ??wiÄ?t-4200 w z??ot??wkach za ka??de ??wiÄ?to1000 koron to oko??o 150z?? Praca przy likwidacji i zbrojeniu ??cian.

Zostaw opinię o Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) - Karviná

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)